Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen pasim?

Figyelt kérdés
1 éve szakitottam a barátommal és már vágyom egy új kapcsolatra.Mi kell egy fiúnak(férfinek)?
2012. júl. 29. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy őszinte, kedves, aranyos lány, aki nem csalja szanaszét, és persze nem ribancosan öltözködik. Szerintem.
2012. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
két nagy mell, aranyos arc és egy profilkép facebookra. Többit bízd ránk! Csak írj vissza, ha rád írunk... 19/F
2012. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyen sokáig tartott tovább lépni akkor talán írj nekem beszélgetünk róla vagy jobb esetben megismerkedünk :)
2012. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
irj egy üzit ès beszélgessünk !
2012. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

legyen aranyos cuki pofid, és ne legyél 200kilogram.

ne csaljál, ne hisztizz, ne legyél féltékeny

2012. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Relatív de nagy általánosságba a férfiak nőt keresnek.
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, mert mindnek ugyanaz kell... Előbb nézz ki egyet, aztán derítsd ki, hogy neki mi kell!
2012. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hole Hunter ***** válasza:
Egy fiúnak lány kell, egy férfinek nő...nem kis különbség!
2012. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy aranyos szép arcú kedves mosolyú nem egy túlsúlyos elhízott lány aki nem utolsó sorban, nem egy nyavajgós hisztis nő, aki ellenben őszinte egyenes laza, és nem árt ha nem fogyatékos.
2012. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!