Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan járjak szoliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan járjak szoliba, hogy legyen pasim?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni,hogy a fehér bőröm miatt nem kellek senkinek...a környezetemben minden fiú műmájer, és a hozzájuk hasonló műcicákat istenítik. Addig még ok, hogy én is tetszem nekik, de mivel van jobb, így nem tőlem akarnak komoly dolgokat. Csak szórakoznak velem. én meg ezért, nem fogom tönkretenni a bőrömet. Ha napon barnulok is csak egy darabig tart a hatás, ráadásul egyre több szemölcsöm jön ki tőle...
2011. dec. 31. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ne hulyeskedj mar...nekem is hofeher a borom, de ez nem oszt es nem szoroz semmin
2011. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
komolyan
2011. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Az én páromnak hófehér bőre van, és imádom. Ki is lennék akadva, ha elkezdene szolizni. De ha neked egy műmájer kell...
2011. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne!
2011. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

-.-

Én akkor se barnulok, ha kint állok a napon. Maximum leégek, de még az is ritka. Komolyan, olyan vagyok, mint azok a nyálas vámpírok a twilightból... falfehér. :D

Néha röhög rajtam 1-2 ember, meg azt hiszik direkt csinálom (?? fogalmam sincs hogy lehet direkt így maradni) de a pasik többségét nem érdekli.

Mostani barátom is kb ilyen fehér, mint én, szóval mi összeillünk. :D

20L

2011. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha kopasz, kigyúrt aranyláncos gorillát szeretnél, akkor: Igen.


Ha embert keresel, akkor valószínűleg új társaságra van szükséged. Elsősorban a belső kisugárzásod legyen jó.

2011. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
A szolis bőr undorító.Én imádom a fehéret... (Fiú vagyok)
2011. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

bőrtípustól is függ.

ha sápadt vagy,esetleg ilyen téli szürke az tényleg nem vonzó.

az én bőrtípusom pl ilyen.

uh én csak annyit szolizok,hogy ne nézzek ki betegnek.

heti 2 alkalom meg nem teszi tönkre a bőröd.

2011. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nehogy szolizz, nincs is annál undorítóbb látvány amikor ilyen nem is barna hanem narancsos barna színű a lánynak vagy a fiunak a bőre, mert igen, a sulimba jár olyan srác aki szolizik, és elég röhejesen néz ki.

18/f

2011. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Azt bírom már, hogy ez a gyk az álszent embereket gyűri össze egy helyre? Mindnki a fehér bőrt szereti? Na ne vicceljünk már kedves kommentelők. Tegyük a szívünket a kezünkre, és valljuk be, hogy a barnásabb bőrű lányokat kedveljük. He nem Így lenne, akkor nyáron a napon nem sok lány csinálna magából sültcsirkét. Kedves kérdző, itt sajnos nem fogsz őszinte válaszokat, kapni, mert mindenki azt fogja leírni, amit hallani szeretnél, hogy ő csakis a világos bőrű csajokat kedveli. Aztán a való életben meg a szolis szőke babával mennek ágyba. Nem viccelek! Menj el heti 1 szer szoliba, tényleg sokat fog segíteni.
2011. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!