Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Pasi-élet-kava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Pasi-élet-kavalkád

Figyelt kérdés

Mindig társfüggő voltam.Már amióta van pasim persze.Általános suliban nem szerettek túlságosan a társaim.Középiskola nagyon jó volt.Mindig amikor komolyabb kapcsolatom volt összeköltöztünk de minimum együtt lógtunk sokat.Most is együtt élünk.Diák vagyok, suli időben nála lakom.Szünetekben külön, itthon.

Szünetekben is találkozunk.Én kisvárosban lakom, ő egy nagyobb városban, ahol középsuliba is jártam, most pesten tanulunk.

Középiskolában lettek barátaim,mivel ott töltöttem az egész középiskolai időt.Itt, a kisvárosban nem igazán beszélek már senkivel.Nem is lenne kivel.


A problémám az, hogy így hogy pesten vagyok+ a barátaim is külön utakon vannak csak a barátom maradt.Tisztában vagyok azzal, hogy nem jó egymásra akaszkodnunk.Nem tudom h mit tehetnék, ha a barátnőimre néha számíthatok csak, mondjuk havi 1-2 találkozás, és más barátaim nincsenek.Bp-n nem jött össze ez a kis idő úgy, ahogy szerettem volna, nem is ismertem meg új embereket.

Úgy érzem h nincsenek barátaim (úgymond), és csak a barátommal foglalkozom.Most is egyedül vagyok, ő nincs itt, és egyszerűen megkattanok.Az a programom h vele vagyok.Gondoltam h nemsokára olvasok h lekössem magam...szeretnék egy kevésbé egyedülléti életet..:/


21/L



2012. júl. 29. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem h nincsenek barátaim (úgymond), és csak a barátommal foglalkozom.Most is egyedül vagyok, ő nincs itt, és egyszerűen megkattanok.Az a programom h vele vagyok.Gondoltam h nemsokára olvasok h lekössem magam...szeretnék egy kevésbé egyedülléti életet..:/ "


Tényleg társfüggő vagy. Pszichológus.

2012. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a tartalmas és segítőkész kommentet!
2012. júl. 29. 23:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem pszichomókusra :/
2012. júl. 29. 23:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy inkább nem mersz szembenézni a dologgal. Szerintem, ha tényleg meg akarnád oldani ezt a dolgot, lenne rá havi 5-7 ezer forintod. De ezt a döntést se tudod egyedül meghozni. Azért sajnálom a helyzetedet, mert rosszabb lesz (hiszen magától nem javul), és bánni fogod az elpocsékolt éveket. Elég, ha belegondolsz, ha nem lennél társfüggő, akkor a ma estét például nem megkattanással töltenéd, hanem jó társaságban, sportolva, szórakozva, és utána jóleső fáradtsággal mennél haza aludni.
2012. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg és komolyan nem tehetem meg hogy elmenjek.
2012. júl. 29. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg valamelyik este arra lettem figyelmes, hogy a fürdőszobából ez szűrődik ki:

-Áááááááááááááááááá!!!

Berohantam gyorsan, és láttam, hogy csak a ruhák áznak...

2012. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Naaa, ez most komoly probléma.
2012. júl. 30. 23:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy van pasid. Nekem az sincs. És én is Pesten tanulok, de kis városban élek. Nyáron itthon nekem sincs kivel lógnom. Szóval próbáld meg értékelni, amid van és ne azon keseregni, ami nincs.

És hogy valami hasznosat is írjak: keress barátokat! Vagy frissítsd fel a kapcsolatot régi barátokkal.

21/L

2012. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!