Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex a fürdőben (strand)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a fürdőben (strand)?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet veszélyes strandon szexelni, csíp e a klór ott és lehet e valami betegséget elkapni?

És ki tudna ajánlani olyan strandot, ahol lehetőség van éjszakai fürdésre, nincs kamera és nem figyelnek annyira?

19L


2012. júl. 30. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Majd mondd a nőgyógyásznak is, hogy csak a pasid kedvéért akartad, legyen az bármiféle hüvelygomba, vagy valami undi gennyes fertőzés:))))))


A másik, hogy hiába izgató a gondolat, hogyha tényleg gusztustalan, és senki nem örülne, hogyha más csinálná mellette... A másik, hogy hogy védekeztek? Mert ha nem gyógyszert szedsz, akkor gumi kéne, azt pedig megnézem, hogy hogy oldod meg a medence közepén, hogy rendben felkerüljön... Ha pedig nem védekeztek, így is lehetsz terhes, ha csak el nem megy a baba valami undi betegség miatt;)

2012. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem érdemes kipróbálni, mert nagyon jó buli. Barátnőmmel egyszer a medencében keféltünk, persze csak lightosan, én ültem a vízben a medence szélén, ő meg beleült a merev farkamba úgy, hogy tőlünk 2-3 méterre mások is voltak, persze nem olyan feltűnően csináltuk, de nagyon izgi volt. Másik alkalommal meg a parton dugtunk, egyszerűen magunkra húztam a fürdőlepedőt és szolidan megkúrtam a barátnőm. Nemhogy nekünk lett volna kellemetlen, még mások éreztákl szarul magukat akik észrevettek mert a helyzeten egyáltalán nem volt mit félreérteni :)
2012. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
sok a prűd errefelé...mi voltunk együtt strandon,persze csak stikában a barátommal.sokan úgy képzelik el h a medence szélén kirak a párod kutya pózban,és mindenki szeme láttára megdug.lehet láthatatlanul és halkan is csinálni,és nem csak a misszionárius póz létezik.nem csíp a klór se.de vigyázz az úszószemüveges gyerekekkel,és ha 5 méteres körzetben látod akkor móka vége;)21L
2012. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi,szerintem a prűd, és a disztingvált két külön dolog!
2012. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
12 14 nek üzenem , elég gáz,hogy még mások érezték miattatok kellemetlenul magukat.. Én rovid úton árulkodtam volna. ez baromi igénytelen dolog. Én sajnos már láttam a vízben úszó spermát. Gusztustalan. Nem tudom tolerálni.
2012. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Béreljetek ki magatoknak egy jacuzzit vagy egy strandrészt. Ott csináljátok.
2012. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!