Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 eves fiuk nektek merr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 eves fiuk nektek merr csak a vekony lanyok jonnek be?

Figyelt kérdés
fogok talalkozni egy fiuval aki felig meddig pava haromnapja 'ismerem' fbon beszelgettunk es talakozunk..de felek h nem fogok neki tetszeni..mindenki azt mondja h szep vagyok meg az alakom is jo nem vagyok gebe meg se kover..163cm es 62kg de meg is kovernek erzem magam..mivel a mai pasiknak csak a vekony lanyok jonnek be.. combos vagyok hasam alig van es azert nem kisseggem van
2012. júl. 31. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél, csak én 23 éves vok.
2012. júl. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok x)
2012. júl. 31. 01:58
 3/8 anonim ***** válasza:
tökéletes alakod lehet, ne parázz ezen :)
2012. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"mivel a mai pasiknak csak a vekony lanyok jonnek be"


Mert volt olyan időszak is amikor a pasiknak 200 kg-os tehenek jöttek be?

2012. júl. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"mivel a mai pasiknak csak a vekony lanyok jonnek be.."

ez teljesen nem igaz. mindenkinek más fajta lány jön be. szerintem a tied még egy pont jó felállás :) de mondjuk én 186 cm magas vagyok, és 70 kiló. kicsit vékony de valamelyik lánynak bejön, valamelyiknek nem.

2012. júl. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy felig meddig pava?
2012. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem jó lehesz. nekem nem a vékony lányok jönnek be, inkább a kicsit vastagabbak.

17/F

2012. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnél! Miért csak a 16-17 évesekre buksz?
2012. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!