Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan müködnek a kedvesfiuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan müködnek a kedvesfiuk?

Figyelt kérdés
sosem értettem meg mi zajlik le a fejükben, és miért tudnak honapokon keresztül beszélgetni a nővel, és a végén megkapni a "legyünk csak barátok" szöveget. Honnan tanultátok ezt a végtelen kedvességet, amivel megprobáltok imponálni a nöknek? Ettől nem fog a bugyijába engedni. A bugyit le kell venni, nem lehet lebeszélni, képletesen szólva. Miért gondoljátok, hogy minél többet imponáltok, kedveskedtek, annál könnyebb lesz bármi is? Miért nem egyszerübb megprobálni nyomulni is? Félsz, hogy kapsz ellenállásba fogsz ütközni, mert olyan csinálsz a nőnek, ami nem fér bele a végtelen kedvesség kategoriájába? Valaki magyarázza már meg, hogyan gondolkodnak ezek a kedvesfiuk, és ki nevelte beléjük, hogy ez az idiotizmus müködik?
2012. júl. 31. 02:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, te lány vagy?
2012. júl. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
igen, irjátok a privátüzit 10000rel (baz meg)
2012. júl. 31. 02:12
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Áruld már el, hogyan működnek az olyan emberek, akik nem tudnak helyesen írni? Ki nevelte beléjük ezt, az iskolában nem tanították meg őket a magyar nyelv helyes használatára? Főleg, hogy még pirosan alá is húzza a helytelenül leírt szavakat!
2012. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
megirtam egy szakdogát a bme-n, meg egy rakás 30-50 oldalas tervezési dokumentáciot, helyesirás ellenörzö nélkül, ugyohgy: kuss! tudok rendesen irni, ha akarok.
2012. júl. 31. 02:15
 5/28 anonim ***** válasza:

van ilyen, én akk nem akarok ledumálni róla semmit..

haverkodok, ennyi ;)

am meg csak azzal vagyok kedves aki velem is az :)

2012. júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A pasik is tudnak csajozni, ha akarnak. Tehát van aki pont úgy csajozik, ahogy te helyesen írsz. Tudna ha akarna, de nem igazán érez rá késztetést. Itt a válasz.
2012. júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
de most itt arrol van szó, hogy a kedvesfiu fel akarja szedni a lányt. És szerelmes is lesz a lányba.
2012. júl. 31. 02:17
 8/28 A kérdező kommentje:
héááááát szerintem a csajozás nem akarat kérdése minden esetben, mert vannak sokan férfiak, akik vonzzák a nöket. És a csaj szedi fel magának a jopasit.
2012. júl. 31. 02:18
 9/28 A kérdező kommentje:
2012. júl. 31. 02:18
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom mi a baj azzal h kedves vagyok? :O

Így is lehet csajozni, a kedvesség nem egyenlő a balf@szsággal..

am ha kedves csajt akarsz akk kedvesnek kell lenned ;) legalábbis többnyire

2012. júl. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!