Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan müködnek a kedvesfiuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan müködnek a kedvesfiuk?

Figyelt kérdés
sosem értettem meg mi zajlik le a fejükben, és miért tudnak honapokon keresztül beszélgetni a nővel, és a végén megkapni a "legyünk csak barátok" szöveget. Honnan tanultátok ezt a végtelen kedvességet, amivel megprobáltok imponálni a nöknek? Ettől nem fog a bugyijába engedni. A bugyit le kell venni, nem lehet lebeszélni, képletesen szólva. Miért gondoljátok, hogy minél többet imponáltok, kedveskedtek, annál könnyebb lesz bármi is? Miért nem egyszerübb megprobálni nyomulni is? Félsz, hogy kapsz ellenállásba fogsz ütközni, mert olyan csinálsz a nőnek, ami nem fér bele a végtelen kedvesség kategoriájába? Valaki magyarázza már meg, hogyan gondolkodnak ezek a kedvesfiuk, és ki nevelte beléjük, hogy ez az idiotizmus müködik?
2012. júl. 31. 02:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első gondolat ami eszembe ötlött: Nem szeretem, ha valaki azzal vág fel, hogy hol hány oldalt írt. Ha ott sikerült, itt miért nem? Másik: Érdekes dolgokat írsz, rengeteg dolog jutott eszembe, párat leírok. Mindig azt gondoltam, hogy ha imponálok, az majd imponálni fog neki:D Tehát mindig a kedvében jártam, mert azt gondoltam, ez majd jó lesz. Mindig mindenben a kedvében akartam járni, azt gondoltam így elnyerhetem a szívét. Aztán csodálkoztam, hogy hogy vihette el előlem egy általam tahónak tekintett valaki. Még egy dolog, ami érdekes volt nekem, Hellrider írta be egy kérdéshez, hogy olyan nincs, hogy egy nőnek először a barátja leszel, aztán a palija. Én azt hittem ez működik így:D Még egy dolog: Légyszíves változtass nagyon picit a stílusodon, mert ez elég bicskanyitogató.
2012. júl. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, sok lett a kedvében járás, bocs:D
2012. júl. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Na én vagyok az élő példája hogyan alakul ki egy kedves fiú.

Gyerekkoromban kezdődött, mindig is érzékenyebb, érzelmesebb típus voltam fiú létemre. Először is apám sokat bántalmazta anyámat,illetve engem, majd később megszülte testvéreimet is. Akárhányszor láttam, hogy veri anyámat apám, mindig fájdalmat éreztem én magam is, miintha engem bántott volna. Aztán persze én is kaptam rendszerint. Szorongásom alakult ki. Állandóan féltem, féltem és féltem. Tudtam, hogy újra bántani fog ha rossz napja volt a meló miatt azért, ha kicsit rosszalkodtam akkor azért, ha szájalni mertem azért. Aztán csak kuss volt a nevem. Bekerültem a suliba és a tanároknak is feltűnt, hogy milyen csendes, félénk fiú vagyok, ám az intelligenciám miatt kedveltek a tanárok és folyamatosan versenyekre küldözgettek. A lényeg, hogy ott is levágták már, hogy náalm valami nincs rendben. Igen, egy fiú nem lehet ennyire jó természetes módon, hiszen a gyerekek szeretnek rosszalkodni, de belőlem apám kiölte ezt, nem tehettem semmit sem szabadon, ha valami neki nem tetszett, ha csak a kabátom nem úgy raktam le már verés járt és kemény szidalmazás szóval is, utáltam a hangját is ha meghallottam. Már hevesebben vert a szívem, ha megjött és állandóan pokol volt itthon lenni. Sokszor mondtam, hogy még suliban is jobb, mint itthon. Aztán ahogy nőttem valamivel ritkábbá váltak a verések, inkább anyám kapott utána egyedül már csak. Persze ez is megviselő volt mindenki számára lelkileg.

Középsuliba érve a lányok kezdtek el gúnyolni, mivel csendes voltam és mindenkivel kedves, igazából másik hatása apám terrorjának, hogy utáltam a veszekedéseket, így ha valaki belém kötött suliban olyan békével tűrtam látszólag, mint Buddha. Aztán persze emiatt folyton gúnyoltak kinevettek, nem kedveltek a lányok, de a fiúk sem, mivel elég peches voltam, olyan osztályba kerültem, ahol alig volt fiú, aki volt is menő típus volt, én meg a vesztes, kis tapasztalatlan, akinek sosem volt barátnőj sem. Féltem a lányoktól, túl csúnyának és értéktelennek tartottam magam, nem mertem kimutatni, ha tetszett egy lány. Ez lehet nem is apám miatt alakult ki, ugyanis húgom gyakran mondta, ha összevesztünk, hogy olyan ronda vagyok, hogy egy lánynak sem fogok kelleni, én meg még sírtam is kisfiúként emlékszem. De nyílván a sok gúnyolódás a lányok részéről okozta ezt a félelmet tőlük. A csendes, félénk, szorongó jellemem miatt fogtak ki a lányok, szóval apámnak sokat köszönhetek.

Kedvessé, konfliktuskerülővé, megértővé és más fájdalmát szenvedését jobban átélővé váltam a sok-sok év alatt.

De magam is rájöttem, hogy a lányoknál kedvességgel semmit sem lehet igazából elérni. Tudom, hogy változni kéne, de nem tudok olyan jellemmé válni, amivel sikerese lehetné a lányoknál. A sok-sok évnyi események ilyenné formáltak és ha másképp viselkednék, akkor színészkednék, meghazudtolnám azt, aki vagyok.

Nem tagadom van egy-két rossz tulajdonságom, amit apámtól örököltem a sértődékeny, hirtelen haragú jellemvonásokat.

De nagyobb türelmem van és lazábban fogom fel a dolgokat, nem csinálok bolhából elefántot, mint ő.

Pont azért vagyok kedves és békeszerető, mert tudom milyen a pokol, szóval lehet a kedves fiúkat elutasítani, nem szeretni, én inkább ilyen akarok lenni, mint egy bunkó, érzéketlen vadállat, mint az apám.

2012. júl. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

tudod mi a bicskanyitogató?


[link]


EZ! A! BICSKANYITOGATÓ!


remélem felébreszt majd téged is.


én személy szerint sosem imponáltam lányoknak, mert nem tanultam otthon kedvességet. Én egy kis elvont gyökér vagyok, és szerencsére az imponálás heéyett az expresszió a kenyerem. Alap jellemvonáson, hogy nem tetszelgek a láynoknak, de a nagy szégyen az, hogy nem tudom elönyömre forditani.

2012. júl. 31. 02:35
 15/28 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy ez a cikk olyan amilyen, attól még nem kell neked is ilyennek lenned.
2012. júl. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Te valami férfiként folyamatosan menstruáló gyökér vagy? Nem a kérdés miatt, mert utálom a "megalszik a tej a számban" embereket, hanem a papírmunkád részletezése miatt, főképp annak hangnemén.
2012. júl. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
unom a helyesirásfagokat. ennyi. most mit kell ezen pattogni, ez irott BESZÉD, nem szöveg.
2012. júl. 31. 02:46
 18/28 A kérdező kommentje:
senkit sem fikáznak azért, mert nem prozában beszél.akkor azért se fikázzon, hogy nem prozában irok.
2012. júl. 31. 02:46
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Bizony le lehet beszélni... Hihetetlenül beleszerettem egy fiúbarátba a kedvessége miatt. Pontosan azzal fogott meg, hogy törődött velem olyan türelemmel ahogy eddig senki más és valszeg később sem fog így törődni velem senki.


Ez a csikk egy orbitális ökörség!


Örülök, hogy vannak olyanok akik a nehézségek ellenére vagy talán pont azért rendesek maradnak és nem próbálnak mások lenni, mint amik.


Sokkal inkább bicskanyitogató, hogy pél percenként elmegy a net.


21/N

2012. júl. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, az írott beszédet hívjuk szövegnek. ;)
2012. júl. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!