Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mikor mondjátok egy csaj öltözködésére hogy SZŰZIESEN? Milyen ruhákat halord?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Hord*
2012. júl. 31. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bár nem vagyok fiú, de szerintem a szűzies ruha az, amiből nem lóg ki a melled, ha lehajolsz, nem látni be, és ha leülsz nem látszik ki a csípőd. A nadrág nem latex meg nem cicanadrág meg ilyesmi, és nem ér a térd fölé. Ja és nem magassarkú, vagy ha igen, akkor is max 5 centis. Szerintem ilyesmi a szűzies öltözködés
2012. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elobb nem en tettem fel a kerdest, csak abbol a kerdesbol inspiralodtam :-P
2012. júl. 31. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:

hát az olyan, hogy:


nyár, felvesz egy rödivnadrágot, alá meg egy harisnyát, ami igy kicsit térde alatt végzödik. Felülre melltartó + top + valami bő blúz. Mindezt az összeállitást BÉZS! szinben képzeld el.


nem mernek felvenni kihivó szinű ruhákat, még sokszor a fehéret sem, mert az is feltünö lehet. Nem mernek magukból sokat mutatni.

2012. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a tipikus garbós trapéznadrágos példa..
2012. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy én iszonyú maradi vagyok, de nem az a NORMÁL öltözködés, amit a kettes leírt? Ma már szűziesnek tekintik azt, ha olyan felső van egy lányon, ami takarja a mellét? O_o
2012. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!