Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy vonzódom a sráchoz?

Figyelt kérdés

Fél éve jelölt be Facebookon egy srác, a barátnőim volt osztálytársa volt. Az ok: tetszem neki. Visszaigazoltam, beszélgettünk, de nekem barátom volt, közöltem, hogy csak ismerkedés, barátkozás. Elfogadta, teljesen korrekt volt. Egy hónapja szakítottam a barátommal. Kb 3 hete elmentem egy bulira, Facebookon visszaigazoltam az eseményen, hogy ott leszek. Rám írt, hogy tényleg megyek-e, mert akkor neki is lenne kedve. Találkoztunk, táncoltunk, de csak kb. 5 percet voltunk együtt. Egy héttel később, kb. 1,5 héttel ezelőtt ismét találkoztunk buliban, akkor már többet táncoltunk, utána végig együtt voltunk, puszilgatott(arcom), haza akart kísérni,mondta, hogy most tudta meg, hogy azért szakítottunk a barátommal, mert kétszer megcsalt, és hogy benne lett volna még akkor, hogy én bosszúból vele csaljam meg (mondjuk ez szerintem gyerekes megoldás, de részeg is volt, meg ilyenek). Meg bevallotta, hogy suliidőben mindig eljött az én sulim felé, hátha lát. Azóta nem találkoztunk, de gyakran beszélgetünk Facebookon. Úgy voltam vele, hogy annyira nem kiemelkedően helyes, nem az esetem, de azért cuki, jó lesz barátnak. Aztán egyre inkább azon kapom magam, hogy napközben eszembe jut egy-egy pillanatra, nézegetem, hogy milyen képei vannak fent, meg most már külsőleg is egyre inkább aranyosabbnak tartom. Ha beszélgetünk, folyton vigyorgok a monitor előtt, ha nem ír öt percig, azon agyalok, hogy miért nem, írjon már... én nem írok, mert nem akarok nyomulni. Most is kb. 5 perce ment el, de már tök rossz, alig várom, hogy megint beszéljünk, vagy összefussunk buliban. Nem tudom, mi van velem. Egyébként nem volt még barátom, szóval lehet, azért nem vagyok tisztában a dolgokkal. Szerintetek?


Másik kérdés, vajon tényleg tetszem neki? Facebookon csak az arcomról látott képet, az alapján tetszem neki, de buliban meg látta a testem is... és hát nem vagyok valami vékony, 167 cm és 70 kg. Úgy vagyok vele, hogy ha nem tetszene neki a testem, akkor nem táncolt volna velem, meg nem írogatna még mindig, viszont bennem van az is, hogy csak részeg volt... viszont amiket akkor beszéltünk, arra emlékszik, szóval gondolom tisztában van a testalkatommal. Most is bocsánatot kértem valamiért, erre azt mondta, hogy itt nincs bocsánat, csak élőben, fizikailag, mosolygós fejjel. Meg fel akart vidítani valamivel, erre azt mondtam, hogy hát nem ilyenre gondoltam, nem ezt vártam tőle, mire azt írta, hogy tudom, azt gondoltad, hogy átmegyek hozzátok, és megmasszírozlak, ugye? Huu... nem tudom, mi van most :) Azt sem, hogy én hogyan viszonyulok felé, és hogy ő felém. Köszönöm előre is a válaszokat! :)


17L 18F


2012. júl. 31. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Elején azt írod volt barátod. Végére pedig azt hogy még nem volt. Jó a kitalált sztorid.
2012. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elején azt irtad hogy 1 hónapja szakitottàl a baràtoddal! utána meg hogy mèg sosem volt barátod és nem vagy tisztába a dolgokkal!

NE IDE JÀRJ HAZUDOZNI !!

legközelebb olvasd át mielőtt felteszed a kérdèst ugy lehet hihetőbb!!

2012. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Férfi nyelve: átmegyek és megmasszírozlak=átmegyek és szétkúrlak. Most ez a kérdés komoly? Ennyire vak vagy? Írj ha fejtsem ki bővebben.......
2012. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam a másodiknál, a komoly szót. Az akkori barátommal 2 hónapot voltunk együtt, 2x csalt meg, az utolsó 2 hétben kettőnkkel járt egyszerre, azóta is együtt van azzal a lánnyal. Meg nem is ragaszkodtam hozzá annyira, mert inkább csak úgy jöttem vele össze, hogy nem akarok egyedül lenni :/ Sajnálom, figyelmetlenség volt :/ Szóval várom a normális válaszokat!
2012. júl. 31. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!