Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne leküzdenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne leküzdenem?

Figyelt kérdés
Elég zárkózott emberke voltam, átlagos testtel, átlagos ruházattal, de már azért eléggé pozitív irányba haladok, többet járok el.Fél év alatt sikerült fogynom 7kg-t úgy, hogy sikerült megizmosodnom is, ruhatár is cserélve, emellett magas is vagyok és a jobban kinézők közé tartozom szerintem arcilag is. Szóval így klappol minden, de ez csak a külső ugyebár. Viszont nem volt még barátnőm és lassan 21 leszek. Attól tartok, hogy ha kezdeményezek valakinél, akkor majd azt hiszi, hogy én már biztos tapasztalt vagyok minden téren, holott nem, és égés lesz csak. A külsőm alapján senki nem mondaná meg, hogy nem volt barátnőm...Miként küzdjem ezt le?
2012. aug. 1. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen. Normális lánynál próbálkozz, akinek pont hogy előny lesz, hogy első vagy neki minden téren. Bízz bennem, én is imádom azt a tudatot, hogy a páromat még csak csókolni se csókolta senki, pedig ő is magas, focizik, és emellett a társaság lelke mindig, szal népszerű is
2012. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dugj meg pár örömlányt,hogy legyen gyakorlati tapasztalatod,aztán ha összejössz egy lánnyal,akkor legalább az ágyban már nem lesz felsülés.
2012. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég sok lány értékelni fogja, hogy Ő neked az első. Ne a tipikus mai r*bancoknál próbálkozz.

Képet kaphatok?

2012. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
(1.) és (2.) nektek köszi a választ, (3.) ez a verzió még nem foglalkoztat :) ....
2012. aug. 1. 09:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint a 2. XD....
2012. aug. 1. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Instáz lvl 70-ig utána menj siege-ekre végül egy 6-os partyban leküzdheted.
2012. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem mit hablatyolsz, de egészségedre.
2012. aug. 3. 23:04
 8/11 poiu ***** válasza:
A becsontosodott szerepleosztás miatt nehéz őszintének lenni. De ritka madár vagy, sokan ilyenre vágynak. Kérdés persze, hogy miből fogytad le azt a 7 kilót :-)
2012. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a 2. sort újra, akkor rájössz miből fogytam le.
2012. aug. 3. 23:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Sorry, kicsit félreértettem, gondolom a kilókra vagy kíváncsi. 86kg-ról 79kg-ra.
2012. aug. 3. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!