Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Tényleg ilyen lényeges, ha egy nő "szőrős"? Persze csak mértékkel (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nektek tényleg probléma, ha a nő szőrős. Persze nem azt mondom, hogy túlzottan, de tényleg ennyire számít nektek vagy csak mi dilemmázunk ezen, hogy "Juj, elkezdett nőni a szőr (pl.) a lábamon, már lehet érezni, mi lesz ha a barátom megsimogat, stb.?"

Nektek is ilyen lényeges ez, vagy csak a mi "h*lyeségünk"?

Légyszi normális válaszokat adjatok!^^



2012. aug. 1. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Normális válasz.
2012. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Ha vékony és puha selymes szőrről van szó, normális helyen (kar, láb) engem nem zavar. Sőt, még lehet kellemes is.


Egy durva, bozontos, sűrű fekete szőrzet már zavaró.


Viszont én személy szerint a látható bajusztól futok falra...


23F

2012. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
Igen, utálom, ha egy nő szőrös. Szedje le. Én is képes vagyok sportolni, mosakodni és sz.opni a faszt a munkahelyen a pénzért meg mindenhol hogy férfi legyek, ő meg nézzen ki nőnek. Dobtam már ki nőt emiatt.
2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos. Ha csak olyan láthatatlan selymes, az oké. De mondjuk láttam már olyan nőt, akinek a keze szőrösebb volt mint az enyém:/ Az én kezemen kb láthatatlan szőrök vannak. Meg azért a láb ne szúrjon már:DD 24F
2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Jah, előzőnek igaza van abban hogy ez nyilván a SZŐRre vonatkozik. Ilyen áttetsző, fehéres pihék nem zavarnak karon például. Ami barna, vagy fekete, az annál inkább
2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Erre azért nehéz normális választ adni, mert nagyon egyénfüggő. A feleségem szőkésbarna és olyan gyenge szálú és ritkás szőrzete van, hogy szerintem senkinek nem tűnne fel, ha nem szőrtelenítene 1 hétig. (Így is mindig parázik, hogy jaj, nem szőrtelenített itt-ott, meg is szoktam nyugtatni, hogy nyugi, kell az a pici változatosság...) Ezzel szemben van olyan nő, aki dús, erős és fekete szőrzettel rendelkezik, nála nagyon szembetűnő, ha már kiütközik a "borosta" mondjuk a lábán. Mindenkinek a saját belátására és ízlésvilágára van bízva, hogy mennyit szőrtelenít, figyelembe véve a partner igényeit is.
2012. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Engem például egyáltalán nem zavar,de a barátnőm ennek ellenére rendszeresen szőrtelenít mindenhol.
2012. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én attól megőrülök, ha szőrös a lábam. A kezem is eléggé szőrös, de azzal már nem foglalkozom, megbarátkoztam vele.
2012. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én vegyesen találkoztam srácokkal ilyen téren. Volt akit az egész szőrkérdés teljesen - de tényleg teljesen - hidegen hagyott, pedig elég jó pasik voltak, meg is lepett, volt aki pár mm-ért is már húzta a száját, úgy, hogy ő maga egy gorilla volt, de összességében aki normális srác, és már volt tartós kapcsolata, az szerintem nem problémázik azon, hogy két szőrtelenítés közti állapotban egy icipicit visszanő a szőr, és ezt akár kézzel vagy szemmel is érzékelni lehet.

21L

2012. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem fontos, a nemiszerven a pici szor nem zavat sot neha meg szexi is. Labon azert nem kellemes, de tudom, hogy nem lehet mindennap leszeni szoval azt megszoktam. Mondjuk mar volt olyan, hogy egy lannyal azert nem jottem ossze mert fekete szorok voltak a nyakan karjan (latin tipusu lany)
2012. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!