Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok, beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok, beleszerettem a legjob barátnőmbe, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amióta eszemet tudom,leszbikus vagyok,eddig még senkinek nem beszéltem róla,még a szüleim se tudják,de történt az a nekem elég kellemetlen eset,hogy mint írtam beleszerettem a legjobb barátnőmbe,ő se tudja h leszbikus vagyok,és elszeretném neki mondani,de nemtudom hogy hogyan,tudtommal ő nem lszbikus,ezért félek elmondani,nem akarom hogy ez végetvessen a barátságunknak,és igazából azt szeretném kérdezni hogy,hogyan mondjam meg neki,hogy hogyan kezdjem el,mert fogalmam sincs.

2012. aug. 1. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
szeretném kinyalni a puncidat, de csak így viccesen és meglátod mit lép
2012. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sztem hívd el egy kis szabad ég alá való ivászatra, ott pedig ha már mind2-en jó hangulatban vagytok, de nem totál részegek, akkor valld be neki. Ha hagy bármit is, akkor lehet hnap rájön, hogy ez mégsem olyan rossz dolog
2012. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 menta34 ***** válasza:

Szerintem járd körbe a témát mielőtt a nagy coming out-ot elereszted. Beszélj vele leszbi hírességekről, kérdezd meg, hogy az milyen szerinte, stb.


Leszbi filmekben meg ""úgy szokták"", hogy felizgatják barátilag, pl. megfésülöd, stb. aztán simi simi és utána kiderül, hogy film, vagy valóvilág :D

2012. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Én a helyedben nem rohannám le. Jó ötlet, hogy elmentek inni és amikor megfelelő a hangulat már, akkor felveted azt a témát hogy mit gondol a leszbikusokról. Faggasd ki, hogy hogy áll a témához. Vagy ha esetleg olyan a szitu, csókold meg és meglátod mit lép.. és ezt foghatod az alkoholra :D

A lényeg, hogy először tudd meg mit gondol, van-e rá hajlama, mert ha teljesen hetero és előállsz ezzel, akkor kárba mehet a barátságotok, ezt meg gondolom nem akarod.

2012. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Golan Trevize ***** válasza:

Ha tényleg a legjobb, tartozol neki annyival, hogy elmondod.

Ha ilyen komoly dolgot eltitkolsz előle, akkor nem is vagytok igazi barátnők.


Arra ne számíts, hogy ott helyben le is fog teperni. Még ha ő is leszbikus, akkor sem biztos, hogy úgy gondol rád.

2012. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést mindenki félreértette. A kérdező szerelmes, szóval nem csak szeretkezni vagy csókolózni szeretne, hanem mesélni a szerelmének az érzéseiről.

Ha jó barátnők vagytok, akkor nem fog emiatt véget érni a kapcsolat, még akkor sem, ha a másik lány heteroszexuális. Ez majdnem olyan, mintha volna egy fiú és egy lány, két jó barátok, ám a fiú beleszeret a lányba, aki viszont nem viszonozza. Ettől még a barátság megmarad, noha a fiú szempontjából talán jobb volna, ha megszakítanák a kapcsolatot, mivel ha gyakran találkoznak, és nem látja mindig, hogy a szerelme nem lehet az övé, akkor az hosszú távon lelki károsodáshoz vezethet.

2012. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"nem látja mindig" helyett: "azt látja mindig"
2012. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Ez számomra annyira furcsa. Hogyan lehet beleszeretni valakibe, aki nem az én nememet szereti? Én se szeretek bele leszbikus lányokba fiú létemre.
2012. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Fiatalság,bolondság. Hova megy a világ?
2012. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem te nehogy áttéríts egy normális lányt! Remélem kudarcod lesz de azért a barátságotok megmarad
2012. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!