Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác aki csak barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác aki csak barát akar lenni, miért kérdezősködik ennyire?

Figyelt kérdés
16 vagyok fiú 17. jártam unokatesójával és azért nem akar velem járni,mert az sz*r stb. oké,elfogadtam,hagytam.MA megtudta,hogy pénteken talizok egy fiúval,és szó szerint faggatott 1 órán át cheten,kérdezősködött,hogy ki a pasi,ismeri e,meg kérdezte,hogy legalább hasonlít rá?! nem értem,miért ilyen,mikor nem akar semmit.
2012. aug. 1. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:
meg neki más tetszik,de mindig én vagyok téma.
2012. aug. 1. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
nemtom féltékeny. vagy nem volt még csaja, de téged meg szeretni kefélni. vagy passz.
2012. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:
fiatal a srác, félős, ésatöbbi, és nem meri megmondani amit valójában akar mert fél h ciki lenne ezért hülyeségeket beszél, de mikor mással leszel majd akkor rájön majd h mekkora kis hülye volt és miért nem mondta meg neked h szeretlek...
2012. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel neki, vagy az uncsitesója miatt kérdezte. Lehet, hogy az exed még mindig szeret.
2012. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendes kapcsolata még nem volt,szűz.ez 100%. unokatesós ügy még friss,lehet azért,de nagyon fura volt..
2012. aug. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!