Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NEhéz az igaz barát megtalálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lee12 kérdése:

NEhéz az igaz barát megtalálása? Nekem úgylátom nem akar összejönni?

Figyelt kérdés

van egy nagyon jó haverom akit 10 éve ismerek(vele jövök haza suli után meg ilyenek) de kb most nyáron még ha fenn is vagyok facebookon akkorse ír rám csakha én írok meg alapból ilyen antiszociális gyerekes ember aki soha nem jön buliba stb én meg ennek az ellentéte vagyok

és most nyráon döbbenek rá hogy ki kiváncsi rám és ki nem és meglepetésemre a legtöbb nagy haver rám se ír stb és tök egyedül érzem magam( azért minden napra van program de nem sulis "barátokkal"

tényleg ilyen nehéz jó barátot találni?


2012. júl. 25. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Manapság nagyon nehéz jó barátokat találni akik nem csak amolyan "haverok" mert abból mindenkinek sok van !
2012. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ezvan:D ***** válasza:
nekem is csak egy igaz barátom van :) és még mázlistának érzem magam mert tudom h nem vagyok egyedül :) tényleeeg nehéz jó barátot találni...mert el kell jutnod valakivel arra a szintre h teljesen elfogadd még ha nem is azonos a véleményed vele...és meg kell bíznod benne...sokat ott rontják el h egyből pár hónap ismeretség után már legjobb barátnak tulajdonítanak pár embert..ez sztem egy hosszabb folyamat nekem úgy egy év volt mire tudtam h ő igen ő barát:) hát próbálj meg új embereket megismerni...és ne várd h csak úgy hoppsz egy legjobb barát...
2012. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én aztán próbálok de hát a fent említett srácot mondhatom barátnak de komolyan nem lehet vele beszélgetni mert kicsit kettyent meg mindne

én elfogadom így de ha nem jön el sehová és nem is keres akkor nem mondanám igaz barátnak

még az is megfelelne ha társulhatnék 3 bulis arc mellé 4. nek mert akkor legalább lenne estére program

mert amúgy sok haverom van csak más más társaságból és összeilleszteni nem tudom őket 2 en meg discóba menni elég gáz sztem

2012. júl. 25. 00:55
 4/11 ezvan:D ***** válasza:
sztem nem gáz 2en diszkóba menni.. :D legalább nincs az h 2en megdumálnak valamit te nem hallod a zenétől és akkor neked is elmondják újra...ha nem keres akkor vagy furán szeret v nem akar nagyon a barátod lenni...plusz te nem is igaz barátot keresel hanem csak havert...bárkivel ellehet menni bulizni..oda társulsz aztán annyi...
2012. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

fura gyerek megkell hagyni

igazából esküszöm ilyen filmbe illő sorozatgyilkos jellem ha elgondolom

irgalamtlan barom de bírom

hát haverok is jók lennéek de kéne egy olyan mint a filmekben akivel minden nap kommunikál az ember és rengetegszer járnak át egymáshoz stb

mondjuk lehet hogy ha lesz barátnőm(még nem volt lehet ciki de 17 vagyok) akkor lehet hogy barátnőm betölti ezt a szerepet és akkor elegek a haverok is

2012. júl. 25. 01:17
 6/11 ezvan:D ***** válasza:
nem... a haverok nem elegek...mert akkor a "csajod"on múlna minden ha szakítana veled akkor újra egyedül maradnál...szóval sztem kéne egy biztos pont aki nem szakít veled..
2012. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálok valakivel aki normális egy biztos pontot létesíteni( az gáz ha mondjuk az illető 1 évvel fiatalabb én 17 ő 15 de most lesz 16?)
2012. júl. 25. 01:24
 8/11 ezvan:D ***** válasza:
sztem nem gáz...csak így a suliban nem lehettek együtt..de megoldható :D ha bírod meg tudtok dumálni akkor mindegy ki hány éves.. :D max te előbb dobod fel a bakancsot :)
2012. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem is egy suliba járunk:D csak itt lakik közelben(én most megyek 11. be ő meg 9. be)
2012. júl. 25. 01:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a gyerekes hozzáállást :D Arra esetleg nem gondoltál, hogy ez az barát szimplán nem akar bulizni? Vannak még elvétve olyan példányok (közöttük én is), akiknek a nyári kikapcsolódás nem abból áll, hogy bulizni járnak. Ilyen téren én is eléggé antiszoc vagyok, mivel 25 éves léttemre idáig összesen 3-szor vagy 4-szer voltam bulizni (2 disco, meg 1-2 kisebb házibuli). Szimplán nem vonz a dolog, helyette inkább elmegyek bicajozni, vagy éppen utazgatok (ha kell egyedül). Minden sz..ért nem írok rá a másikra, viszont ha segítség kell, akkor hajnali 3-kor is telefonálhatok, vagy éppen fel lehet hívni engem. Egy barátot leszámítva még az érdeklődési köreink is teljesen mások, szóval az igaz barátság nem azt jelenti, hogy állandóan egymás nyakán lógtok (erre jók a haverok is), hanem arra, hogy ha kell bármit és bármikor meg tudjatok beszélni.

De most tőled is kérdeznék valamit kedves kérdező: Ez a haver, akit már 10 éve ismersz, milyen? Ha gondod/bajod van, akkor bármikor ráírhatsz? Bármikor és bármiben segít? Ha ezekre az a válaszod, hogy igen, akkor nagyon nagy a valószínűsége, hogy megtaláltad az igaz barátot, csak még nem tudsz róla, mert rosszul állsz a dolgokhoz.

2012. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!