Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek lehet vonzóbb egy srác attól, hogy valami jó illatú dezodorral befújja magát?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy amikor magára fúj valaki egy tonna illatszert, hanem amikor ízlésesen fúj magára nem túl sokat..
2012. aug. 1. 20:00
 1/8 anonim válasza:
Igen, nekem legalább is vonzóbb egy "illatos" pasi :-)
2012. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Kivel szexelnél inkább? Egy ganyé szagú nagyon helyes faszival, vagy egy nagyon illatos nagyon helyes faszival? :D
2012. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizony! Bizonyított tény, hogy amikor szerelmes leszel valakibe, külső után, tehát látás után, a második "ingerületi szerelembeesés" az illat. Nem vagyok neurológus, szal butított verzióba írom le: Amikor szerelmes vagy, az agyad azon része felelős azért is, ahol a szaglás, az illatérzékelés van. Na, rem érthető volt:S
2012. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Kivel szexelnél inkább? Egy ganyé szagú nagyon helyes faszival, vagy egy nagyon illatos nagyon helyes faszival? :D"


Gratulalok! Hatalmas kihivas a jo es a rossz kozott valasztani...


En inkabb ugy tennem fel a kerdest, hogy egy ganye szagu nagyon helyes, vagy egy illatos nagyon ronda faszival? A kerdezo is szerintem erre gondolt, hogy mennyit dob a kulsejen az illatszer, mondjuk ha valaki nem epp a legszebb peldany, de jo az illata.

2012. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az utolsó előtti válasz csak abban sántít, hogy ami alapján igazán megtudnánk szaglásról (saját feromon, testnedvek-bőr illata, ami természetes), azt pont az ilyen vackok veszik el. Persze ezzel nem azt akarom hangoztatni, hogy ne fürödj.

De az összes parfüm igazából persze erre lett kitalálva, nőknek férfiaknak, és ezért is fordul elő, hogy az orrát becsapva a másiknak - mivel nem érezzük a természetes illatát - akár rosszul is választhatunk partnert.

2012. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő: Igen, pontosan az érdekel :D
2012. aug. 1. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a páromnak sokkal jobb illata van, amikor nem fúj magára semmit. Bátorítom is rá, hogy ha csak úgy otthon vagyunk, ne fújkálja magát sziszegő szappannal.

És igen, amikor először megéreztem a saját illatát, akkor kezdtem iránta érdeklődni szexuálisan is. Addig csak egy jó barát volt.

2012. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, sokkal :)
2012. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!