Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek örülni fog a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek örülni fog a barátnőm ha a szülinapjára az egyenruhámba fogok neki sztriptízni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Nem ismerjük a csajod ízlését....
2012. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatornaszerelők is hordanak egyenruhát.
2012. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Boncmester vagy vagy hentes?
2012. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jólvan bújjatok el :D a rendőrruhába !! :D
2012. aug. 1. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Sünnek, csak sünnek ne ember! Ink tűzoltónak, vagy katonának, nem tudom. Cukros bácsi is jó:P
2012. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sün vagy? :DDD

büntesd meg 10000FTra!:DDD játsz rossz rendőr jó rendőrt vele! :D

2012. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet inkább elijesztenéd :D Persze a ruha miatt mondom. Én nem izgulnék föl egy rendőr egyenruhásra, sőt... Még a végén félnék, hogy mit akar ez tőlem. Persze ízlések és pofonok... Ha sztriptízezni akarsz akkor tedd azt valami izgalmasabb öltözékben :D
2012. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is rendőr. Én kifejezetten örülnék, ha az egyenruhájába sztriptízelne nekem ;)
2012. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!