Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elhitettetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhitettetni magammal, hogy nem szeret? Tudom, de szánalmasan viselkedem, úgy mintha viszont szeretne.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy férfibe 2 éve, 2. év végén derült ki mikor már egymáséi lehettünk volna, hogy ő sosem volt belém szerelmes, még csak szimpi sem voltam neki, azért viselkedett úgy ahogy, mert meg akart dugni.. Csak sima szexkapcsolatot akart. Nekem nagyon fáj, de még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, csak rá gondolok, és nem akarom elhinni és elfogadni az igazságot.. Mi lesz így velem? Mit kéne tennem?
2012. aug. 1. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnálom. De sok lány naiv és elhiszi, hogy a pasi szereti. Nekem is van egy pasi akit szeretek és ő előadja, hogy kedvel, de én tudom, hogy ez nem igaz. Rossz igy persze, de nem szabad naiv lenni. Bocsi tanácsot nem tudok adni, mert én is hasonló helyzetben vagyok.
2012. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ASOT ***** válasza:

Hiú ábrándokat kergettél. Ami után nem marad más csak szenvedés és csalódás. ÉS nem csak benne hanem magadban is csalódtál.


Vak voltál! Hamar belezúgtál!


Mi lesz veled ha eljön a nagy hideg..hát igen...

Az ember talpra áll mindig.

Ne siránkozz és ne gubózódj be egy sarokba a gép mellé napi 24 órába mert még sz@rabbul érzed majd magad.


Mozdulj ki menj emberek közé.


És őt meg felejtsd el! Az akkor volt.

2012. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyél 1 nagy levegőt; igyál 1 pohár vizet; menny ki a friss levegőre játszani; ülj le kicsit és olvass; végezd el a dolgod a wc-n; majd ha minden ok - tárasjátékozhatsz 1edül
2012. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!