Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összebújva aludt velem, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebújva aludt velem, pedig kapcsolatban van, mit lépjek?

Figyelt kérdés

Valószínűleg tetszem neki, ha így aludtunk, nem? Vagy ez nem jelent semmit? Mit gondoltok? Egyébként jóban vagyunk nagyon, bár nem régóta ismerjük egymást.

Tudom, nincs rá nagy esély, hogy elhagyja értem a barátját, de mégis hogy kéne próbálkoznom nála? Ti mit tennétek?

Jövő héten eljön velem egy koncertre, utána szerintem jó eséllyel nálunk alszik, mert amúgy másik városban lakik és nem tud hazajutni, csak reggel. (Ja és nem akarok rámászni, meg lefeküdni vele ( jó igen, de most ne ezt tanácsoljátok :D) csak jó lenne, ha tudná, hogy nagyon szeretném, ha adna egy esélyt.)

Ti hogy viselkednétek a helyemben? Utána kb 2 hétig nem valószínű, hogy találkozok vele, szóval most kéne.


2012. aug. 2. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a barátja helyében (ha megtudnám) úgy elhajtanám, mint a magzatvizet!

Ha van az embernek egy normális kapcsolata, amit komolyan is gondol, akkor az nem alszik másik pasinál!

2012. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.

De ha már írtál, akkor úgy aludna nálunk, hogy van vendégszobánk, és ott.

Amikor együtt aludtunk, az egy sátorban volt, és nagyon fázott, mindene remegett, szerintem ezért hagyta, hogy megöleljem, bár gondolom nem hagyná olyan embernek akkor se, aki nem érdekli.

2012. aug. 2. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Én buszmegállóban jártam, így egy tök idegen csajon láttam, hogy fázik és felajánlottam, hogy bújjon hozzám, simán pattant egyből, szóval igen is megteszik még idegennek is, igaz előtte már dumáltunk pár percet, de mégiscsak idegenek voltunk egymás számára.


Ennek a lánynak is volt barátja egyébként, szóval ne éld bele magad, hogy elhagyná miattad a párját.

2012. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Várjunk csak! Te most emléletben egy jó barátja vagy, és ő is ebben az illúzióban él. Te meg közben sokkal többet akarsz Tőle?

Jobb ha minél előbb elmondod neki!

2012. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!