Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról, akik nehezen nyílnak meg?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy például nem kezdeményeznek, társaságban inkább halkan a háttérbe húzódnak, nem szeretnek a középpontban lenni, stb...
2012. aug. 2. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én könnyen megnyitom őket:)
2012. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan olyan értékű lány,mint az aki könnyen megnyílik.

Nincs ezzel semmi baj.

Hány éves vagy?

2012. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
14.
2012. aug. 2. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Semmit! Nincs eszem, nem szoktam gondolkozni.
2012. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszahúzódó, félénk lány voltam, ma már sokkal nyitottabb nő vagyok. Ez nem jelent semmi rosszat, ettől nem vagyok unalmas, ilyen a természetem. Azoknak az embereknek mindig megnyíltam, akik közel állnak hozzám. Ne hagyd magad befolyásolni, legyél olyan, amilyen vagy, sokkal szerethetőbb, mint egy felvett szerep!
2012. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazából nem nagyon zavar engem se, mert ha olyanokkal vagyok körülvéve, akik befogadóak, azoknak könnyen megnyalok, csak akkor kezd zavaróvá válni a természetem, amikor már sokadjára vagyok egy bizonyos társasággal, és még mindig nem szólok egy szót sem..
2012. aug. 2. 14:48
 7/13 anonim válasza:
100%
Én mindig is zárkózott voltam.Most már egy kicsivel nyitottabb vagyok és jobban közelednek felém az emberek.
2012. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én is gondoltam, hogy ha nyitottabb lennék, akkor velem is nyitottabbak lennének.. (amit adsz, azt kapod vissza alapon)de azok az emberek teljesen mások, mint én.. legalábbis együtt. (pl. sértegetés, kibeszélés, stb.) ezért nem merek nyitni feléjük. azon is gondolkoztam, hogy talán rossz társaságban keresek barátokat... :d
2012. aug. 2. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól látod, ha több alkalom után sem tudsz megnyílni és jól érezni magad egy társaságban, akkor ne csak magadban keresd a hibát! Egyébként ne aggódj a zárkózottságod miatt, még alakul a személyiséged!
2012. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez úgy megy hogyha már van egy társaság aki elfogad téged, egyre jobban nyitott leszel.Idő kérdése csak:)
2012. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!