Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit írjak neki!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit írjak neki!

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb. 2hónapja egy buliban találkoztam és nem tudom elfelejteni, egyszerűen nem megy ki a fejemből ez az gyönyörű teremtés! Fel vettem Facebookra és vissza is igazolt csak nem tudom hogy hogyan kezdjem el a beszélgetést(azért face mert személyesen nem futok össze vele:/ pedig jobb lenne). Nem tudom hogy hogyan éreztessem vele hogy ismerősi kapcsolatnál részemről több is lehetne. Ha egyből leírnám neki hogy mit érzek iránta biztos lerohanás lenne és bukta. De túl nyomulós se akarok lenni meg persze hülyének se nézzen. Mit tegyek, mit írjak neki miket? Hogyan éreztessem vele hogy bejön nekem?
2012. aug. 2. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell túlomplikálni.....most nyár van ...kérdezheted pl. hgy megy-e valamerre nyaralni,vagy volt-e már...mit csinál a nyáron...am mizujs stbstb
2012. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DrGempa válasza:

gyere dugni ribanc!

ha nem válik be,nem éri meg

2012. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hónappal ezelőtt egy buliban találkoztatok először... én erre biztos nem kezdenék el még udvarolni. Inkább próbáld először semleges helyre elhívni, egy buliba, vagy ahova többen is mentek, hogy ne legyen randi szaga az egésznek. Akár írhatod azt is, hogy hétvégén ide és ide megyünk barátokkal, nincs kedved, vagy kedvetek velünk tartani? Jó volt a múltkori buli, látom te is szereted ezt vagy azt a zenét, hasonló helyre mennék... ilyeneket. Ebben nincs semmi, aztán egy újabb személyes találkozásnál már több minden eldől. Lehet, ha többet dumáltok, már te sem akarsz semmi komolyat. Lehet írni, hogy a múltkori buliban nagyon jó arcok jöttek össze és valami hasonló emberekkel szeretnétek elmenni szórakozni, te is eszembe jutottál, hátha lenne kedved.
2012. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

hogy telik a nyarad?

ha erre nem csak annyi a válasz hogy szia, jól akkor jó esélyed van, de ha nem több a válasz akkor nincs esélyed

2012. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!