Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kicsit égő (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BRONY PONE kérdése:

Mit tegyek? Kicsit égő (és hosszú) részletek lent

Figyelt kérdés
A szüleim elmentek nyaralni és én egyedül maradtam otthon második nap este kitaláltam lanpartyzni kéne el hívtam pár lány haveromat gondoltam megszivatom őket szépen beállítottam a router a hosszabítókat a gépeken az avp2 telepítője ment gondoltam felhívom a brony haverjaimat skype-on egy tíz perc múlva hallotam valami csörgés gondoltam csak a macska folytatam a beszélgetést egyszer csak azt érzem hogy be van kötve a szám gyorsan kifordultam volna a székből de mondták hogy adnak valami meglepetést csak ülj vissza, vissza ültem és hirtelen meg lettem kötözve nem tudtam mozogni egyszercsak a lányok fura tekintettel néztek rám azt hittem ki visznek az utcára és ott hagynak de nem. Az egyik lány lehúzta a sliccem és már akkor tudtam hogy ez más teljesen más 3 órán keresztül játszadoztak velem egy kicsit engem is izgatott de nem volt valami jó érzés mivel haverok és én is élveztem nem jelentettem fel őket de az hogy ott hagytak egész este megkötözve azért frusztrált főleg mert nélkülem játszottak. Szóval mondjatok már nekem valamit amivel vissza adhatom azt amit nekem adtak.

2012. aug. 3. 00:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
bosszú édes bosszú...
2012. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
LAN PARTY XD :D ember ha ez igaz tedd össze a kezed mert több ilyen nem lesz
2012. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A pontos idő 0:16 perc, és ez egy FAKE kérdés
2012. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Hát én a helyedbe örültem volna neki, de te tudod..:D
2012. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mit játszadoztak rajtad most komolyan érdekel..:D Csaj vagyok nem erre verem csupán csak kíváncsiságból.:D Ha legközelebb átjönne valamelyik akkor te is tedd ezt vele..:D
2012. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy, irigyellek.
2012. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
unatkozó geek nem tud aludni, kicsi mesécskét költikézett nekünk. köszönjük, de nagyon rossz a helyesírás, a fogalmazás, szóval nem igazán élvezhető. jó éjt picinyem
2012. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
fantáziád az van...
2012. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Mi ez a sok semmitelen válasz?

Ki vagytok pihenve rendesen..

Aludni kellene mar nem nethuszarkodni..

2012. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9-es KÉRDEm én okkal és joggal

te mégis mit csinálsz most? :D

2012. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!