Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor hogyan kell ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogyan kell ezt elmondani egy férfinak?

Figyelt kérdés

Van több férfi, aki próbálkozik nálam. Egyet rettenetesen kedvelek. Eltudnám vele képzelni az életem, de nem kell párkapcsolat.


Hogyan mondjam meg neki, hogy nagyon kedvelem, sőt..talán szeretem is, de nem akarok vele lenni.


Az oka az, hogy rettenetesen szegény vagyok. Még iskolába járok, ha anya nem segítene nem tudom mi lenne, de ő sem milliomos.


Ez azt jelenti, hogy jelenleg is örülök, ha szeptemberre beiskolázom magam, nincs pénzem arra, hogy randizgassunk. Később sem lesz.


Nem tudok vele sehova elmenni. Csak ezt szégyelem elmondani, mert mit gondolna.


Valamit ki kell találnom, mit mondjak neki?


2012. aug. 3. 08:48
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Kedves 09:04-es!


Szerinted mit tehetnéd, ha van 2 szakmám, de boldogulok velük?


Most olyan hivatást választottam, ami biztosítja a jövőmet, ha elvégeztem. Mellé bevállaltam az egyetemet, pont azért, hogy azon a területen, amit csinálni fogok a legjobb legyek. Fejlődést akarok, pontosan!

2012. aug. 3. 09:07
 12/32 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen embereket. Inkább tanul még évekig meg szerez 8 szakmát, de h valami szarabb munkát elválaljon azt nem. Azt ne mond nekem h SEMMI nincs mert a gyárakba mindíg van felvétel és van annyi gyár mint a nyü.
2012. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Semmi köze a szüleimnek ehhez. Eleve nem beszélhetek szülőkről, csak anyáról, mivel egyedül nevelt, apám tojt rám magasról.


Anya 2 okj-s képzést biztosított, ami semmit nem ér.


Most önszánamból harcoltam azért, hogy jó egyetemre kerüljek és mellette nyomom a nappalit egy olyan helyen, ahol fegyveres szerv tagja leszek hamarosan.

2012. aug. 3. 09:09
 14/32 A kérdező kommentje:

09:08-as!


Hatalmas butaságot mondtál!


Szabolcsi vagyok, nem annyi gyár, mint a nyű, viszont van annál több munkanélküli.


Van fogalmad arról hány helyre és milyen helyekre adtam be az önéletrajzomat? NIncs, akkor ne minősíts kérlek!


Nem egy ismerősöm van, aki mindent elvállalna, mégsem talál. Mindenki sz_r ember igaz?


Én meg szeretem az olyan sznob embereket, mint te, akinek fogalma nincs a dolgokról, csak esztelenül beszél hülyeségeket.

2012. aug. 3. 09:12
 15/32 A kérdező kommentje:
Na látjátok, ezért nem merem elmondani őszintén, inkább lerázom és maradok egyedül, mert ha ilyen emberbe futok, aki életében nem tapasztalta, hogy mi a nélkülözés, akkor nem fogja fel, bármit is mondjon az ember neki..
2012. aug. 3. 09:17
 16/32 anonim ***** válasza:

Képzeld el h nekem van fogalmam róla mert most én is munkanélküli vagyok. Csakhogy én előtte 2 évig napi 4-5 órát utaztam a munkám miatt. Mert tudod nem csak a szomszéd városba lehet ám átjárni dolgozni. Ha nagyon akarsz akkor tudsz melót szerezni. Én 6 hónapja mentem el onnan és mivel mást nem találtam, most úgy néz ki h lesz másik gyárban (ugyan ott) melóm. Mert én képes vagyok tényleg minden munkát megcsinálni meg elmenni akár a világ végére is.

Uh nekem te ne beszélj arról h milyen nehéz munkát találni. Tudod nincs lehetetlen csak tehetetlen. Ha igazán akarnád akkor biztos lenne valami

2012. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Jah és igen én már nem anyucival élek. Számlákat fizetek, főzök...stb. Hmmm. Talán ezért is nem vagyok olyan mint te h várom h a számba repüljön a sültgalamb.
2012. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Jah és nem azzal van a baj h szegény vagy meg nincs munkád hanem h a helyett h amíg nincs jobb, elmennél valami rosszabb helyre, inkább elmész tanulni. Erre mondják azt h úgy csinál mintha csinálna valamit
2012. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én vagyok ez a sok választ író barom. Nem emlékszem a minősítő jelzőre a válaszaimban, amúgy 3 év alatt 96 helyre küldtem el az önéletrajzom, ebből 3 önkéntes munka volt. 2 helyen voltam személyesen, amit interjúnak hazudtak de tájékoztató volt. Tegnap előtt 5x sikerült kiszűrni a zeptert, majd megbeszéltem egy időpontot egy biztonságtechnikai cég igazgatójával, amit elaludtam. Egy órával később a megbeszélthez felhívtam, és már ő akarta, hogy találkozzunk, úgyhogy aláírtam egy megbízási szerződést, és láss csodát most nekik értékesítek, úgy hogy rajtam kívül 2 értékesítő van - marad csak ennyi - a cégnél. A mentalitásod az, ami szegény, nekem csak érettségim van és 62 millió adósságom, amiből olyan 50-55 millióra van fedezet. Aki meg bármit elvállal, annak úgy kell, az az életét áldozza a pénzért, és a gyermekéét sem lesz rest. Ha pedig valaki jóslatot ad, hogy hol leszek 10 év múlva és hány gyerekem lesz az nem te leszel! Jó szegényeskedést, sajnos olyan mélyen vagy hogy ha te is akarnád sem tudnék segíteni. Csoki neked, jó tanulást!!!!
2012. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondom am h bármit de gyári munkát igen és közben folyamatosan keresek mást, állásinterjúkra járok.... stb. Úgy vagyok vele h amíg nincs jobb, legalább addig is van munkám, keresetem. Nem pedig elmegyek még x szakmára+ ezt meg azt tanulni aztán sír a szám h nincs pénzem
2012. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!