Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor hogyan kell ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogyan kell ezt elmondani egy férfinak?

Figyelt kérdés

Van több férfi, aki próbálkozik nálam. Egyet rettenetesen kedvelek. Eltudnám vele képzelni az életem, de nem kell párkapcsolat.


Hogyan mondjam meg neki, hogy nagyon kedvelem, sőt..talán szeretem is, de nem akarok vele lenni.


Az oka az, hogy rettenetesen szegény vagyok. Még iskolába járok, ha anya nem segítene nem tudom mi lenne, de ő sem milliomos.


Ez azt jelenti, hogy jelenleg is örülök, ha szeptemberre beiskolázom magam, nincs pénzem arra, hogy randizgassunk. Később sem lesz.


Nem tudok vele sehova elmenni. Csak ezt szégyelem elmondani, mert mit gondolna.


Valamit ki kell találnom, mit mondjak neki?


2012. aug. 3. 08:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy ez a helyzet, ha ő megérti akkor nincs gond, de egy próbát megér, azért ne maradj egyedül, mert cikinek érzed, hogy szegény vagy. Majd ingyenes programokat szerveztek magatoknak. (Séta, kirándulás, közös főzőcske, otthoni filmezés stb.) Remélem megoldódik majd a problémád!
2012. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Na erről beszélek, fogalmad nincs, de beszélsz butaságokat.


18 évesen külföldre mentem család nélkül. Volt munkám, főztem, mostam magamra. Képzeld el, tudom, hogy mi az élet.


1 hónapja élek itthon. Most vettek fel nappalira, levelező mellett dolgoztam, ha hiszed, ha nem.


Nem tehetek róla, nincs munkám!


De magadban is lásd a hibát! Életed végig egy tanulatlan valaki akarsz maradni, aki a gyárakra építi az életét, a jövőjét, ami hipphopp fogja magát és kivándorol.


Lehet butának vélsz, de hogy te sem vagy okos, az is bitos.


És nem vagyok sznob sem

2012. aug. 3. 10:13
 23/32 A kérdező kommentje:
Szerintem 62 milliós tartozással fix munka nélkül nem én vagyok mélyen, bocsi!
2012. aug. 3. 10:15
 24/32 A kérdező kommentje:

Én nem érzem úgy, hogy mélyen lennék. Inkább tanulok most 21 évesen és lesz biztos állásom, mint x évesen közel 70 milliós tartozást halmozzak fel.


Úristen! Hogy lehet ennyi tartozást felhalmozni? Ez azért kicsit durva.


Bárkinek lehet 10-20 millió lakás, autó stb miatt, na de 62?


Ez pont azt tükrözi, hogy tanult, okos ember vagy, aki tudja mit tesz az életével.


Hát gratulálok hozzá, nem cserélnék veled.TE tényleg a büdös életben nem fogsz kimászni a sz_rból.

2012. aug. 3. 10:20
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Én örököltem ezt az adósságot. Ajándéknak tartom az élettől, mert muszáj volt egy óriási fejlődésen átesnem általa, és a tiedhez hasonló szemléletem ettől változott meg. Ez maga az evolúció. Az, hogy félsz elmondani a pasidnak az az oka, hogy meg akartál szégyeníteni. Tehát kivetíted a saját érzelemvilágodat a környezetedre. Én egy gyémánt férfi vagyok, akiről lepereg a rosszmájú kísérleted, hogy jobban érezd magad attól, hogy leoltod a nálad rosszabb helyzetben levőket. De látod, a karma dolgozik, most te rettegsz hogy a pasi fogja ezt csinálni veled.


Ha pedig fájdalmat is tudtál volna okozni a válaszaiddal, akkor is az élet megy tovább, és meggyógyultam volna, de ez a te életedben állandó marad. Inkább foglalkozz magaddal és a szemléleteddel, mint hogy papírokat gyűjtögetsz, amik - mint te is írtad - semmire nem jók. Sok sikert, erőt, egészséget, kitartást kívánok neked, de főleg hogy mihamarabb magadra találj! Üdv

2012. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdekli az anyagi helyzeted. Attól, hogy valakivel együtt vagy még nem kell vagyonokat költeni.

Konkrét dolgot mondok: barátom befejezte az egyetemet, dolgozik, jól keres. Én egyetemre járok és szerencsém van mert elég sokmindent meg tudok engedni magamnak. Ennek ellenére nagy ritkán kijárunk városba inni egy sört, néha egy mozi ha valamit nagyon meg akarunk nézni. Szoktunk együtt főzni, amit amúgyis kéne meg itthon rengeteg filmet és sorozatot nézünk együtt és nagyon jól elvagyunk.

2012. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Azert ovatosan ezzel a "tele van ures munkahelyekkel a magyar piac"-szlogennel. En speciel foiskolat vegeztem, ket idegen nyelvbol van kozepfoku sima es gazdasagi nyelvvizsgam, masfel eves kulfoldi munkatapsztalatom van (angol nyelvteruleten, protekcio es kapcsolatok nelkul szerzett nem eppen alommunka, amit a nullarol kellett felepitenem, szo szerint, mert mire megkaptam az allast pontosan nulla fontot mutatott a bankszamlakivonatom).

Az utobbi 3-4 honapban kb. 200-300 helyre adtam be jelentkezest (egy ido utan nem szamoltam): a sima takaritoi allastol kezdve, gyari szalagmunkakon, betanitott munkakon at, konyhai kisegiton keresztul az irodai es szellemi munkakig szinte mindenfele allasajanlatra jelentkeztem es egyetlen egy helyre hivtak be szemelyes interjura, amit aztan kesobb le is mondtak, mert kozben betoltottek az allast.


Lehet, hogy en is rosszul csinalok valamit, nem tagadom, de azt is kar lenne tagadni, hogy eleg rossz a helyzet Magyarorszagon es az, hogy szinte ugy dobjak utanad a munkaajanlatokat... eros csusztatasnak erzem.

Ellenben ha valaki tud valami jo honlapot, vagy valamilyen gyarat, ahol tenyleg sok a munka, szivesen varom az otleteket.


Hogy erdemben is valaszoljak a kerdesre: nem hiszem, hogy szegyenkezned kellene, kerdezo, sot, inkabb buszkenek kellene lenned, hogy ilyen szorult helyzetben is helyt tudsz allnia es kuzdesz azert, hogy kesobb majd jobb legyen. A tanulas pedig soha sem szegyen, minden megszerzett plusz tudas csak a hasznara valhat az embernek. Nincs mit szegyellned a srac elott, ha megerto, ertelmes, intelligens, akkor kizart, hogy problemat jelentsen az anyagi helyzeted. Legfeljebb nem csinaltok tul koltseges programokat, kicsit kreativabbak lesztek ezen a teren. Az a lenyeg, hogy jol erezzetek magatokat egymas tarsasagaban!


26/F

2012. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

10:31 válaszolónak óriás respect! (írtam privit)

kérdező elállt már az orrvérzésed? :D:D:D

2012. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
egy lányban nem az eszét vagy a pénzét kell szeretni,... hanem a báját! :D hülye
2012. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Én csak a kérdésre válaszolok. Ha nekem valaki ezt mondaná: "Nagyon kedvellek téged és szeretem a veled együtt töltött időt. De nem engedhetek meg annyi mindent magamnak anyagilag, viszont azt sem szeretném, ha csak te fizetnél mikor megyünk valahová. Ezért azt gondoltam mi lenne, ha olyan dolgokat próbálnánk ki ami közben ugyanúgy jól érezhetjük magunkat, és még pénzbe sem kerül. neked van esetleg ilyen ötleted? "

Szerintem boldoggá tenne vele.

27 F

2012. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!