Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor hogyan kell ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogyan kell ezt elmondani egy férfinak?

Figyelt kérdés

Van több férfi, aki próbálkozik nálam. Egyet rettenetesen kedvelek. Eltudnám vele képzelni az életem, de nem kell párkapcsolat.


Hogyan mondjam meg neki, hogy nagyon kedvelem, sőt..talán szeretem is, de nem akarok vele lenni.


Az oka az, hogy rettenetesen szegény vagyok. Még iskolába járok, ha anya nem segítene nem tudom mi lenne, de ő sem milliomos.


Ez azt jelenti, hogy jelenleg is örülök, ha szeptemberre beiskolázom magam, nincs pénzem arra, hogy randizgassunk. Később sem lesz.


Nem tudok vele sehova elmenni. Csak ezt szégyelem elmondani, mert mit gondolna.


Valamit ki kell találnom, mit mondjak neki?


2012. aug. 3. 08:48
1 2 3 4
 31/32 Gergo_30F ***** válasza:

#30 +1


a nagyadósságos fiatalember mondandója ugyan nem szimpatikus, de sok igazság van benne. az okj rossz vicc, nem csoda, hogy nem tudsz vele elhelyezkedni, ha szabolcsban nincs meló, irány másik megye, ha kell, bármit el kell vállalni - de szalagmelóból végzettség nélkül alig lehet kilépni, máról-holnapra meg lehet belőle élni, de jövőt megalapozni aligha. én értékelem a kérdező tartását, és hogy tanul, ugyan sokkal lassabban térül meg, mint egy épp jól fizető sori munka, bele lehet látni, hogy csak papírhalmozás, de az a papír belépő lesz olyan munkákhoz, amiből nem raknak ki csak úgy, és ami a legfontosabb, referencia lehet a következőkhöz. kitartás, soha ne felejtsd el miért csinálod, soha ne add fel!

a faszik miatt meg ne fájjon a fejed ennyire, légy őszinte, szégyellnivalód akkor lenne, ha nem tennél meg mindent a változásért!

2012. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Az orrom vére még nem indult el, ahhoz azért több kell, d eköszönöm érdeklődésed! :D


Kedves Többiek!


Én is így gondolom. A jövő a lényeg, azt próbálom megalapozni. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2012. aug. 3. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!