Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a legfontosabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a legfontosabb dolog akin múlik, hogy elsőre bejössz- e egy lánynak? A testalkat? A hajam? A jò ruzázat? ( az arcom ronda de az nem lényeg ha a többi stimmel ugye?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 11:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hát azért lányok valljuk be, hogy tényleg nagyrészt a külsőt vesszük figyelembe, utána pedig a belsőt.. De a kisugárzás és a stílus is számít ám.
2012. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát mellélőttetek, 9-es és 10-es, mindig a normális lányokat kerestem. Arról nem tehetek, h az a néhány normális lány, aki létezik, mind foglalt, és amúgy is találnának nálam sokkal jóképűbb pasit.
2012. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ugy latom nagy a vita hogy melyik a fontosabb a kulso vagy a belso.
2012. aug. 3. 11:39
 14/29 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fontos a megjelenésen...azt hiszem most csak erre vagy kíváncsi, a belső tulajdonságokra nem. Még az is egyéni, hogy kinek milyen haj, testalkat, arc tetszik. (A ruházat biztos nem mérvadó.) Kisugárzás kell és személyiség, a többi apróság ezekhez képest.
2012. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak a külső számítana, Mick Jaggernek, Bill Gatesnek, Ozzy Osbournenak soha nem lett volna nője. De ott van a sok sittes, kopasz, rakott tarkójú maffiózó is, egyik sem egy fotómodell. A kisugárzás számít, a magabiztosság, a dominancia jelei. Lehetsz te a legkrokodilarcúbb ősbarom, ha az sugárzik rólad, hogy ezen a szemétdombon te vagy a főkakas, akkor minden nő dögleni fog utánad. Erre kell gyúrni, az arcoddal úgysem tudsz mit csinálni.
2012. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%
11:48 Igazad van, nemcsak a külső számít, hanem a pénz is :) A kisugárzás meg hasonlók csak duma.
2012. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
De Gates meg Jagger hiaba rondak, de sikeresek es gazdagok. De ha egy pasi ronda es nem gazdag?
2012. aug. 3. 11:57
 18/29 anonim ***** válasza:
nem az a legnagyobb baj, hanem ha síkhülye mint te!
2012. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Olyan lányt én még nem láttam, akinek problémát jelentett volna, ha a pasi sík hülye. Viszont ha csúnya, alacsony és pénze sincs, akkor egyetlen lánynak se kell.
2012. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Akkor bemutatkoznék, engem a hülyeségnél, butaságnál, tehetetlenségnél értetlenségnél primitívségnél jobban semmi de semmi nem zavar! A barátomon 30 kiló súlyfelesleg van, és nem gazdag! De szerelmes vagyok, 2 éve szeretem mert jó ember, talpraesett férfi, van humora és udvarias (többek között, de folytathatnám még a listát). És mielőtt azt válaszolnátok, h biztos ronda vagyok, ki kell ábrándítsalak titeket- jó csaj vagyok! 25L :)))))
2012. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!