Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a legfontosabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a legfontosabb dolog akin múlik, hogy elsőre bejössz- e egy lánynak? A testalkat? A hajam? A jò ruzázat? ( az arcom ronda de az nem lényeg ha a többi stimmel ugye?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 11:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én először egy srác haját nézem meg (,nem tudom miért belém van kódolva xD ) aztán a ruháját,utána az arcát utána pedig a testalkatát :D


Ami az arcodat illeti legyen már egy kis magabiztosságod.-_-" Mindig legyen szemed előtt,hogy ezt az arcot kaptad nincs mit tenni ez van ,akinek nem tetszik húzzon el a busba.:D

(zárójelbe megjegyezném,hogy fiúk is szoktak kozmetikushoz járni ,és NEM CIKI!!!)


Ui.: bocsi a kisregényért ,lány voltam

2012. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Jo csaj vagy utolso? De a szepseg relativ es lehet hogy sokaknak nem tetszel?
2012. aug. 3. 12:21
 23/29 anonim ***** válasza:
44%
12:13 Az a baj, h a valóságban soha nem lehet ilyen lányokkal találkozni, kizárólag itt gyk-n. Ezért ne haragudj, de nem hiszem el, h 100%-ig igaz lenne, amit írsz.
2012. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát ez van fiúk, ezt kell szeretni! Nem muszáj nekem hinni, ahhoz ti sehol sem vagytok, hogy én bármit is bizonyítsak nektek! Tovább szép napot és sok sikert
2012. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát az hogy ronda vagy sem azt így nem tudod nagyon megállapítani lehet csak neked nem tetszik, ha küldesz egy képet privátba szívesen válaszolok és elmondom őszinte véleményem. :D
2012. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem az arc a legfontosabb külsőre. Küldenél egy képet? Érdekelne, hogy nem csak Te látod-e úgy magad, ahogy.
2012. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha ronda és nem gazdag akkor szopó. Bár ez a külső belső dolog örökre tabu marad....
2012. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

én úgy vagyok vele hogy elsőre testalkatot nézek aztán arc...a haj az mellékes..bár én barnákat szeretem világos szemmel... biztos van olyan akinek bejössz...csak nem biztos hogy az neked tetszik...az a baj a ronda arccal hogy ha odamész egy random szép lányhoz és mondjuk már a 3. alkalommal letámadod hogy mi lenne ha járnánk, akkor elutasít...az ilyennek időt kell adni hogy jobban megismerje a belsőd, add önmagad és ha tetszik neki, és normális a lány akkor elfogad úgy ahogy vagy!!! legalábbis én így voltam a pasimmal...2 éve ismerem, egy buliban a barátaink hoztak össze, nem valami nagy szám a srác, de nagyon szeretem mert megbízható, kedves és bármit megtenne értem :) olyan 1 évig barátkoztunk, aztán amikor bandáztunk a többiekkel, meghívtak egy buliba és mi ketten mondtuk hogy most nincs kedvünk, aztán hazakísért és útközben kínos csönd közepette megfogta a kezemet...nem voltam belé szerelmes, de amikor megfogta a kezemet és rámnézett....az nagyon jó érzés volt...nos azóta is együtt vagyunk :)) remélem valamennyit tudtam segíteni, ÉS NE OSTOROZD MAGADAT AZ ARCOD MIATT!!! tuti biztos lesz egy normális barátnőd! csak ne sürgesd a dolgokat :)


ja és annyira ne bízd el magadat a márkás cuccokra...bár a legtöbb lány a jövőjére gondol és a pénzes fiúkhoz vágódnak hozzá, gondolom, vagyis hát remélem hogy te nem csak üres szexet akarsz...


18L

2012. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kedves 60%-osnak üzenem, ismerek személyesen egy srácot immár 4 éve, mikor először rápillantottam, nem váltott ki belőlem semmit, a későbbiekben szabályos irritációba fordult át a külseje rám gyakorolt hatása, aztán elkezdtem komolyabb, mélyebb beszélgetéseket folytatni vele, megkedveltem és ezzel párhuzamban a látványa is mindjobban javulni látszott a szememben. Akkoriban fogalmam sem volt az anyagi helyzetéről, később kiderült, hogy baromira nem gazdag, ám nem is kimondottan szegény, a körülményei az enyémekhez hasonlóak. Alacsonyabb, mint 180 centi, engem ugyan meghalad magasságban, de igaz volt ez a kezdetek kezdetére is, az állapotra, mikor még viszolyogtam tőle, szóval erre sem fogható a folyamat. Magyarázd el, hogyan lehetséges, légy oly szíves. Minden szavam úgy igaz, ahogy előadtam őket, amennyiben "nem hiszek neked" lesz a reakciód, győzelmet könyvelek el a magam részére, ugyanis abban semmi cáfolat nem lenne. Előre is kösz.
2012. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!