Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Elfog múlni vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Elfog múlni vagy nem?

Figyelt kérdés

16 éves múltam és egy hete barnás-véres folyáyom van és úgy nézz ki hogy megjött a havim,igaz 6 nappal elöbb. Fogamzásgátlót nem szedek,van barátom,de még szűz vagyok. A NETEN több dolgot olvastam van ahol ezt van ahol azt írják.

El fog múlni ez A véres folyás a havi uotÁn?? Vagy ez nem is a havim hanem valamilyen más vérzés??

Egy kétségbeesett tinilány



2012. aug. 3. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
ESZEK!!!
2012. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dokival kéne beszélned
2012. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj egy rendes ciklust, és ha megismétlődik, menj nőgyógyászhoz, ez sok minden lehet... akár PCOS vagy egy nagyobb ciszta is akár... jobb a békesség, nézesd meg.
2012. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszló nem az érdekel hogy mit csinálsz

Többieknek köszi a válaszokat,én is gondoltam arra hogy meg kéne várni a rendes ciklust..

De volt olyan oldal is ahol azt írták hogy normális ez így

De ezt nem hiszem

2012. aug. 3. 13:21
 5/6 A kérdező kommentje:

Iskokai orvosi vizsgálaton már többször mondták hogy telt a pajzsmirigyem.

Ennek köze lehet hozzá??

2012. aug. 3. 13:33
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a pajzsmirigyednek nincs hozzá köze. De nem is mondok semmit mert nem akarok hülyeséget mondani. Esetleg lehet egy gyulladás vagy nem tudom. Várd meg a rendes ciklust és mikor vége a menstruációs időszaknak akkor ha tovább történik ez a dolog akkor viszont nézesd meg magad.
2013. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!