Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémákat szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémákat szokott szülni a különböző anyagi helyzet egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel néhány hete találkozgatunk, nem rég voltam náluk és teljesen elképedtem, eléggé gazdagok, az én családom pedig nagyon nem...

Kicsit ez így megijesztett, szerintetek ez baj lehet?

Meg azt se akarom, hogy mindenki azzal jöjjön, hogy na biztos a pénze miatt vagyok vele, meg azt se szeretném, ha benne ez felmerülne.


2012. aug. 3. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi gazdag, az nem gáz. És ha látják, hogy nem használod ki, mert amit tudsz, azt kifizetsz és nem várod az ajándékokat, akkor nem fog senki ezzel jönni. Meg amúgy is, kit érdekel?
2012. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha titeket ez nem zavar, akkor nem hiszem, hogy ez baj lehet. Max. a srác szüleinek nem tetszik, hogy te szegényebb családból származol. De nem féltétlen, attól függ milyen emberek ők. Avval nem nem kell foglalkozni mások mit gondolnak, mindenki magából indul ki... Lehet, hogy benne is felmerül a dolog, de ha rájön, hogy valóban szereted őt, akkor nem lesz semmi gond.
2012. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kihasználni biztos nem fogom, sose szerettem még azt se, ha egy fagyira meghív valaki, szóval ez nem nagyon jöhet elő.

A szülei egyébként nagyon kedves emberek, hamar találtam velük sok közös témát, szerintem megkedveltek, bár ki tudja. :)

2012. aug. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!