Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a melegeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a melegeket? (fiú+fiú)

Figyelt kérdés

Nem értem,hogy miért kell elítélni őket,nem tehetnek arról,hogy a saját nemükhöz vonzódnak!Miért vetik meg őket?

(egy hetero lány)


2012. aug. 3. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
mert másnak a szőrös seggébe tolják
2012. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem érted mert nem vagy fiú!
2012. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4%
mert undorítóak? te sztd normális????? képzeld el h fiú vagy és a fiúkat szereted és ahogy írta az elsö komis h egymás szörös seglukába tolják undorító
2012. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Én nem ítélem el őket mint embereket,de számomra,nem tehetek róla,de undorító ez a dolog.Az se tetszik ha a felvonulásokon hőzöngenek és mutogatják magukat..16/F
2012. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%
Azért kedves kérdező, mert nem egészséges, nem etikus, gusztustalan, természetellenes, nem normális. Én megvetem őket, mint mindenki más, csak én annyira nem foglalkozom velük.
2012. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
nem az ő dolguk hogy kinek hova dugják? ha nekik ez a jó akkor tegyék azt..nem kell el ítélni.. én a leszbikusokat addig nem ítélem el amíg nem kezd egy nyomulni semmi bajom velük de tartsuk meg a 3 lépés távolságot..ugyan így értem ezt fiúkra is nem muszáj utálni a b*zikat csak a távolság legyen meg.
2012. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%

Jaj de kis édes vagy :D


én pl azért mert undorítóan gusztustalanul visszataszító a gondolat számomra


(egy hetero fiú:P)

2012. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
nem ítélem el a b*zikat egészen addig amíg kultúráltan szeretik egymást. én falusi vagyok és nálunk nics ilyen, de egyszer mikor a fővárosunkban jártam, láttam egy ilyen párt amint éppen csókolóztak és egyszerűen elkapott a hányinger. egyszerűen én nem bírom a látványt. de ha csak együt vannak, normálisan öltözködnek és csak akkor smárolnak amikor nem látja őket senki akkor nincs vele bajom. az baj, ha ezt az utcán az embereknek is kimutatják.
2012. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Azért kedves kérdező, mert nem egészséges, nem etikus, gusztustalan, természetellenes, nem normális. Én megvetem őket, mint mindenki más, csak én annyira nem foglalkozom velük.


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
" mert nem egészséges"<---- itt van a kutya elásva ha ezt megértenétek akkor rájönnétek hogy a b*zik NEM maguk választják ezt hanem ÍGY SZÜLETNEK nem tehetnek róla!!
2012. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!