Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mennyire jönnek be az ilyen stilusu csajok? (kép lenn)

Figyelt kérdés

csak, mert egyre több az ilyen gothos v milyen csaj..de ez nektek is bejön, nem goth srácoknak is szépek ezek a lányok tán?:O


[link]


[link]


2009. júl. 19. 00:56
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a képen látható csaj nem tetszik.

Az első kép egyenesen undorító, de az nem a csaj, sokkal inkább a megvilágítás miatt. Olyan a bőre, mint egy hullának. A második kép szerintem sokkal jobb.


A csaj egyébként főleg a szájpiercing miatt nem jön be, de a fekete is nyomaszt.

Persze van, akinek ez jön be. Ezért szép a világ. Mindenkinek más az ízlése. :)


Egyébként a plázacicák sem képezik a favoritomat. Én azokat a nőket szeretem, akik nem a ruházatukkal vagy a stílusukkal akarnak kitűnni a tömegből. Nem szeretem az örök lázadó típusokat.

2009. júl. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
48%

Ez a válaszoló, aki itt pörög, hogy mivel az ő csaja ilyen, ezért csak ácsi, meg mittudomén... Kit érdekel, hogy ilyen a csajod, már ne is haragudj? Elmondta a véleményét, hogy szerinte milyenek, ő ezt tapasztalta, szerintem mindenki magasról sz*rik arra, hogy a te barátnőd ilyen, nem fog ettől megváltozni a véleménye. Nem kell itt térítgetni, azt meg kikérem magamnak, hogy ők a legnőiesebbek a világon, mások is tudnak nőiesek lenni, ami tényleg lehet, hogy éppenséggel nőiesebb, mint egy acélbetétes. És ezt most azért írtam, hogy lásd, hogy nem csak mindenki a te véleményedet osztja.


Ettől függetlenül nekem tetszik ez a stílus, a képen szereplő lány szerintem szép, bár én javában nem ilyen vagyok (én is lány vagyok), de nekem olyan...rejtélyesnek tűnnek, meg tulajdonképpen ha azokban az igazi szép goth cuccokban van, akkor az tényleg tök jól tud kinézni. Bár engem is picit lehangol a sok fekete, de inkább csak magamon, különben sem ítélek külsőre.

2009. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom miért kellett mindenkit lepontozni - legalábbis az elején. Van akinek tetszik, van akinek nem. Ennyi. Csak lehetőleg kulturáltan fejezze ki magát. Szerintem általában szépek a goth lányok, bár a tetovált szemöldögöt nem szeretem. Viszont a ruháik gyönyörűek, legalábbis én odavagyok értük. Mondjuk lány vagyok, de azért gondoltam én is válaszolok :D

Amúgy azt a lányt, akit az egyik válaszoló linkelt be, közvetetten ismerem :)

2009. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
37%
Extravagánsak, titokzatosak, az ember fel akarja fedezni, mi van a ruhájuk alatt... nekem bejönnek, bár vannak köztük kevésbé szépek is. Egyénfüggő, meg az is befolyásolja, hogy valójában milyen a csajszi.
2009. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim válasza:
50%
Nekem teteszenk az ilyen csajok. A száj-piercinget viszont nem bírom.
2009. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
21%

És mégis mitől lennének ők a legnőiesebbek? Ekkora baromságot.. Szerintem csöpp nőiesség sincs se az acélbetétesben, se ebben a full feketébe öltözésben.

Ismerek művészi goth csajt, gyönyörűen rajzol, öltözik, de a többség akkor is sárga földig ivós, cigizős vadbarom.

Nekem az exem akart belőlem goth-ot csinálni.. Úgy dobtam, hogy a lába se érte a földet (:


17L

2009. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim válasza:
37%

Nekem nagyon is bejonnek az ilyen csajok.:)

Ha te vagy a kepen szivessen megismerkednek veled:D

2009. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
34%

Egy IGAZI gót nincs állandóan feketében,megtalálja a gótságot a többi színben is,és bizony nincsenek mindig bakancsban sem. Nem kéne minden gótot elítélni azért mert valaki ismer egy - ismétlem,EGY - olyat aki idióta tirpák.


A képen lévő lány pedig annyira trú,hogy az már sok. Nem szép.

2009. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
36%
èn läny vagyok de ha fiu lennék az ilyen länyok azért jönnének be mert nekik legaläbb van stilusuk és felvällaljäk magukat és nem a mäsikat majmoljäk :D
2009. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
36%
Nekem egyedül a piercingek nem jönnek be, de egyébként szerintem a goth stílusú lányok nagyon elegánsak, szépek, és odafigyelnek a megjelenésükre. A fűzők pedig egyenesen beindítanak :)
2009. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!