Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mennyire jönnek be az ilyen stilusu csajok? (kép lenn)

Figyelt kérdés

csak, mert egyre több az ilyen gothos v milyen csaj..de ez nektek is bejön, nem goth srácoknak is szépek ezek a lányok tán?:O


[link]


[link]


2009. júl. 19. 00:56
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
ja, csak azért tettem fela kérdést, mert ált. a más stilusu pasiknak nem jön be ez a stilus, az bnőm pedig gothos, és akkor meg mégis miért csorgatja rá annyi hapi a nyálát az utcán..ja am. nem sértett meg az sem aki azt irtha h neki nem jön..hátr na bumm..nekem meg plázamacák nem..szóval nekik is köszönöm a választ, azért tettem fel a kérdést:P
2009. júl. 19. 01:28
 12/53 anonim ***** válasza:
63%
előző volnék most olvastam h extrém szexre meggondolandó hát éde kis öcsém az élet nem aszexről szól és ezekben a leányzókban sokkal több érzés van mint bérki másban ezt hidd el nekem és az igazi nő nem bujik akár kivel ágyba csak azzal akit érdemsnek látrá.legalább is azok a goth nők akket én ismerek 30-40 nem olyanok h bárkivel és elsőre nekik udvarolni kell nem is kicsit ember el vagy tájolva
2009. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
19%
gyönyörűek .megveszek az ien stílusú csajokért mondjuk az emo cajok nálam a favok.
2009. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
52%
előző volnék most olvastam h extrém szexre meggondolandó hát éde kis öcsém az élet nem aszexről szól és ezekben a leányzókban sokkal több érzés van mint bérki másban ezt hidd el nekem és az igazi nő nem bujik akár kivel ágyba csak azzal akit érdemsnek látrá.legalább is azok a goth nők akket én ismerek 30-40 nem olyanok h bárkivel és elsőre nekik udvarolni kell nem is kicsit ember el vagy tájolva(0:24es)
2009. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
83%

Előzőnek:

Nem azt írtam, hogy a fekete nyomasztó szín, hanem hogy mint uralkodó szín nyomasztó. Tehát ha valakin csak és kizárólag fekete van. Olyan érzése van az embernek, mintha temetésre mennénk. Engem nyomaszt, nem kicsit.

Amúgy meg mi a nőies abban, ha valaki agyon lyuggatja magát piercingekkel, meg katonai bakacsot hord? Mert szerintem semmi. És nem a p.csákat szeretem, hanem a normális lelkivilágú, helyes, nem kirívó lányokat.

2009. júl. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
0%

előző volnék most olvastam h extrém szexre meggondolandó hát éde kis öcsém az élet nem aszexről szól és ezekben a leányzókban sokkal több érzés van mint bérki másban ezt hidd el nekem és az igazi nő nem bujik akár kivel ágyba csak azzal akit érdemsnek látrá.legalább is azok a goth nők akket én ismerek 30-40 nem olyanok h bárkivel és elsőre nekik udvarolni kell nem is kicsit ember el vagy tájolva(0:24es)

Kilógni a sorból ez nem aerról szól aki ezérteszi aki ezért vesz fel egy stílust az szánalmas nem lógnak ki a sorból tudod sztem te vagy egy divatmajom aki szánalmos és kiírt@naó faj

2009. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
69%

01.30. vagyok

Nem előzőnek írtam, hanem jóval előzőnek (01.24.), bocsi

2009. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
38%

Bár én lány vagyok, de kifejezetten taszítanak az ilyen lányok, méghogy ezek nőiesek... (és én nem vagyok plázap.csa, még mielőtt megkapnám)

Valaki írta korábban, hogy milyen érzelmesek meg nőiesek. Hát nekem van egy ilyen goth vagy mi a fene osztálytársam. Buta mint a föld, az iváshoz meg a cigizéshez van esze, állandóan böfög, aztán meg röhög magán, hogy mekkora jófej... szánalom...

Persze tudom, hogy nem lehet általánosítani, de akkor is... Elszomorít a látványuk, lehangol ez a sok fekete, főleg hogy még a hajuk is az...

Na mindegy, akinek ez tetszik, az legyen vele boldog, mindenki azt csinál, amit akar.

Jó éjt!

19/L

2009. júl. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
39%

na viszont az ilyen választ nem szeretem Tiszta ELŐÍTÉLETES

nem az kérdeztem milyenek, sztem minden stilus képviselőiből vannak okosak buták stb...ez a fele a dolognak kvára nem érdekel..az én kedvesem aztán emg 1ált. nem buta..ez full nem stilustol függ ugyh. ácsi kiscsajszi!!

2009. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
46%
jolvan vki megint kiragadta az 1db ismerősét..és az olyan semmilyen stilusok közül mint te is vagy előzőelőtti "válaszoló" olyanokbol is van böfögő meg stb..ennyira buta h lehetsz..fujj undorita általánositás:S
2009. júl. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!