Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez komoly! Most ez miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly! Most ez miért volt? Nem ismertem meg a saját tükörképem.

Figyelt kérdés

Bocsesz ,hogy ide írom de kimentem az előbb a fürdőbe és olyan idegennek tűntem magamnak. Komolyan nagyon fura volt. Ilyen most akkor ki vagyok érzésem támadt. Volt már nektek ilyen?

És azóta elkezdtem filózni azon ,hogy most akkor MI VAN ?


2012. aug. 4. 01:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz minél előbb. Ezt hányszor mondjam még el?? Elbeszélget veled és szépen megállapítja, hogy mi a gond ennyi.
2012. aug. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj!

Amit a cikk ír, az egészséges lelki folyamat mind, csak a pszichiátria uralkodni akar az embereken.

9-es és 12-es hsz-t nézd.

2012. aug. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már,ez teljesen normális,nyugi.Nekem is volt már ilyen,anyukámnak is de egyikünknek sincs semmilyen személyisègzavara:) Pszcihológushoz el ne menj,mert ott olyanokat belemagyaráznak,hogy tényleg betegnek érzed majd magad..
2012. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
utolsó-azt hittem nálam is baj van, de már nyítottan "kezdek" látni!
2012. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kinyílt a csipád, rájöttél, hogy több vagy mint egyszerű hús.
2012. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt már, meg szerintem másokkal is... Egyszer legalább mindenkinek eszébe jut ki is ő valójában :) Ez teljesen normális
2012. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 4. 22:29
 28/28 anonim ***** válasza:
25-ös :D
2012. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!