Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyurta Dani és Gergő tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurta Dani és Gergő tényleg olyan szemét a nőkkel?

Figyelt kérdés
állítólag káromkodik és bárkit meg*ug aki az útjába kerül.
2012. aug. 4. 09:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

sajnos sohasem tudjuk meg az igazat a témában.

sajnos?

2012. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Még fiatal! Miért kéne megállapodnia! Kihasználja a hírnevet és a testét. Én is ezt teszem, szintén sportolok "szertorna" no én nem vagyok olimpikon. De simán van olyan testem mint mondjuk az olimpikon Berki Krisztiánnak. Mellesleg ő a példaképem. :D


A nők pedig ha tudják, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot! Akkor miért kamatyolnak velük? :D


Én pl mindig úgy keresek szexpartnert, hogy én azt a tudtára is adom, hogy én nem karok "járni" csak egy laza szexet szeretnék. 70%-ban bele is mennek! Most akkor én is kérdezhetném, akkor miért fekszenek le velem/velük a csajok, ha tudják nem lesz folytatás?


Persze az is lehet, éretlen a gondolkodásom. De én még nem vágyok tartós kapcsolatra.


22/F

2012. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szokott káromkodni, meg dugni? NEMÁÁÁR
2012. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
6%
én meg szétverném Gyurta pofáját ha az utamba kerülne, amelyik csajnak ez a nagyképű tahó kell, akkor vállalja a következményeit
2012. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%

szokott káromkodni és d*gni nemár:DDDD

hát meghalok

2012. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért gondolom azt, hogy a kérdező egy irigykedő és önbizalom hiányos valaki?
2012. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
a barátnőm róla áradozik hogy milyen szexi (én vagyok a pasi) a többi lány meg csak adja alá a lovat. aztán meg most olvastam hogy tök genya a csajokkal.
2012. aug. 4. 14:00
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
Volt szerencsém hozzá. Kezdetben nagyon normális volt. KEZDETBEN!!! 2008 óta ismerem. Legutóbb tavaly év végén találkoztunk. Valóban úgy beszél, mint egy kocsis. Fellengzős lett. Lányok, ha nem akarjátok magatokat egy guminőnek érezni, akkor inkább jobb elkerülni őt! Válogatás nélkül megdug amúgy mindenkit. És az sem tartja vissza, ha épp van neki "barátnője". De ezt a szót MINDIG idézőjelbe kell tenni, ha róla van szó. Mert az épp aktuális nő nem más, mint egy átvágott "barátnő". És sztem őt sem tartja többre a többinél. Minden városban megvan az a pár nő, akit mindig elő tud rántani a kisfiókból.
2012. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
21%
Lányok, mi a probléma? Erre születtetek
2012. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

8-as... 11.56

ez komoly...?:D 2 barátunk ismeri és mindketten áradoztak, hogy mennyire rendes..

2012. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!