Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex, szerelem rovatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, szerelem rovatban válaszolók?

Figyelt kérdés

Miért pontozzátok le azt, akinek különbözik a véleménye a tiétektől? A kérdezőnek is csak jó, ha többféle álláspontot olvas. A lepontozás szerintem csak provokatív, minősítő, és lekezelő irományoknál jogos. Miért baj a véleménykülönbség?

Egyedüli hibám, hogy időnként cinikus vagyok a válaszadásnál, de soha nem sértően. Ne legyetek már olyan humortalanok! egy lány véleménye


2012. aug. 4. 12:08
1 2
 1/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

mert 12 évesen még ez a menő :) és vmi oknál fogva a 18+ kategória teli van 12-14 évesekkel.

a cinizmus jó dolog szeressük :)


squirrels must die!

2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van vele, én azt szoktam lepontozni aminek semmi köze a feltett kérdéshez.
2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy teljesen értelmes kérdéseket miért kell állandóan jelentgetni! A lepontozás sokszor nem is a válasznak szól, hanem annak, aki írja!
2012. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

így van, ti mondjátok a magatokét. Én az igazat.

Jaj most látom lány vagy, írok is privit.

2012. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szoktam éretlenek kérdéseire válaszolni, mert csak azt fogadják el úgyis, amit hallani akarnak.

Én offért nem pontozok. Azt hogy értetted, hogy nem a válasznak szól? Ha nincs kiírva a neved?

Karesz ne írj több privit.

2012. aug. 4. 13:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendben. Akkor ide írom: Szia, akarsz dugni ?
2012. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Húzd ki a konnektorból a laptopodat, én is kihúzom, és egy-kettő-három, dugjuk egyszerre vissza.
2012. aug. 4. 13:21
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:

Engem nem érdekel, ha valaki lepontoz, sztem téged se érdekeljen. Ha valaki másképp gondolkodik mindig hülyének tartják, mert az emberek élvezik a csordaszellem biztonságát. Az a jó amit a nagy-többség mond, aki másképp gondolkodik egy témáról az biztos téved. Pedig pont az ilyen emberek miatt van fejlődés. S nyomatékosítanám, hogy sz@rd le ki , hogy pontoz le.

Ha van tartalom a mögött amit írsz, akkor azt egyedül te kérdőjelezheted meg senki más..

2012. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Éljen, legalább egy csepp humor szorult beléd. Ez is valami.


Csak azért, hogy ne legyen félreérthető:

B*szni akarok veled. Nos ?

2012. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Túl öreg vagy te ahhoz, papi. :)

mond már, mi jó van neked ebben? örülsz,h egy csaj foglalkozik veled, vagy mi, menj már csajozni valahová

2012. aug. 4. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!