Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanatok a velemenyeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanatok a velemenyeteket errol?

Figyelt kérdés

Szoval van egy jo baratom aki elhivott egy vilagkoruti hajoutra (100 nap alatt a fold korul es talan 100 hires varost lehet meglatogatni, megkeruli az egesz foldet) Nagy almom egy ilyen hajout.. es gondolom meg sokaknak. Oszinten en ugy szeretnek elmenni ha a reszem en fizetem de addig a datumig semmikep nem tudom osszeszedni azt az osszeget, nos a srac folyton azt mondja, hogy a penz miatt ne aggodjak. Most ha realisak vagyunk nyivan tetszem neki es e miatt szeretne ha vele mennek, de 100% hogy nem csak a szexre hajt, nem az a tipus, eddig is nagyon sokat segitett cserebe viszont nem vart el semmit, nem nyomulos. En viszont nem vagyok benne biztos, hogy szeretneke tobbet mint baratsag, errol a temarol nem is beszeltunk vele, eleg tappintatos. Az ut elott viszont mindenkep szeretnem neki elmondan, hogy en csak baratkent mehetek vele. (az mas ha ido kozbe kialakul valami) Ha ti lennetek egy ilyen helyzetbe, elfogadnatok ezt a meghivast?


Elore is koszonom a valaszokat!


2012. aug. 4. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
100 nap kiesés a munkából?
2012. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a resze elvan mar intezve, nyilvan nem megyunk fejjel a falnak:)
2012. aug. 4. 18:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem egy nagyon naiv kérdésnek tűnik. Miért vinne el valaki egy ilyen nagy és drága útra? Hány évesek vagytok?
2012. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Szia!


Én biztos mennék. Nézd, csak pozitívat írtál a srácról, nem nyomolús, segített már és semmit nem kért. Viszont én nem mondanám neki, hogy csak barátként. Ha eddig sem nyomult nagyon, lehet ott sem fog, csak picit:) Ha viszont megmondod neki, hogy csak barát stb..akkor meg ő is úgy áll a helyzethez...és ha benned megmozdul valami, akkor meg szólsz..hogy bocsi, még sem barát:):)

Ha megbízol benne és magadban is, akkor menj és érezd jól magad!

2012. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
En is ezen gondolkodom, En 24 O 28
2012. aug. 4. 18:58
 6/15 A kérdező kommentje:
18:57-nek koszi a velemenyed, legalabb valaki aki a kerdesre valaszol:)
2012. aug. 4. 19:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Én mennék.
2012. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 tetro ***** válasza:
100%
Drága, az ember nem költ ennyi pénzt a barátjára. Igen, lehet többet is akar, de az biztos, hogy egy ilyen utat dugás nélkül nehéz megúszni... :D
2012. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

18:57-es vagyok: Azért kicsit fordítsátok át magatokra a kérdést..Nektek van egy ilyen lehetsőgetek. Nézzünk engem...lenne egy csomó pénzem, álmom lenne egy ilyen út, DE egyedül vagyok. Egyedül én sem mennék el egy ilyen útra..én is elkezdenék kutakodni a barátaim között, hogy kivel mennék szívesen. Természetes, hogy nem anyuci + apuci párossal szeretnék menni...szóval szerintem felesleges ilyeneken agyalni, hogy miért akar ilyen drága útra elvinni...

Azt megkérdezhetem, hogy a srác milyen nemzetiségű?

2012. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
OMG ha ilyen barátaim lennének!
2012. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!