Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi kisregény, légyszíves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi kisregény, légyszíves elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban aki nagyon tetszik már kb 6 éve. Idáig úgy gondoltam én is tetszhetek neki, mert én voltam az egyetlen lány akivel hajlandó kommunikálni, és megvédett amikor nagy slamasztikába kerültem (kigáncsolta az egyik barátját amikor piszkált meg ilyenek), de mindig is szégyenlős voltam hogy beszéljek vele arról hogy kedvel e vagy sem, mindig csak kerülgettük egymást. Decemberben volt egy kiírás facebookon (nem vagyok nagy facebookker csak az ő üzenőfalát meg szoktam néha nézni :D) ami arról szólt hogy nemtudom hány lájk és a 3 top csaj. És kirakott 3 ilyen szűzk.vát!! Miniruhás pózer képekkel! Teljesen kiborult nálam a bili, tisztára forever alonnak éreztem magamat és az önértékelésem a padlón volt, és elhatároztam hogy akkor én sem fogom a legközelebbi srácot aki mondjuk jól néz ki, és én is tetszek neki lekoptatni. Persze találtam is jelentkezőt a posztra, és kb egy hét múlva ilyen fű alatt eljutott az osztály majd összes tanulója fülébe, pedig én senkinek sem mondtam el. A srác aki igazából tetszik teljesen kiakadt és szét szivatott aznap.. Elég gáz, nem is szivesen vallom be magamnak, de anyukája nagyon kedvel vagy nem is tudom, és beszélgettem vele, és azt mondta h a fia nagyon szeret.. A fiúval akivel "összejöttem" azóta elváltak útjaink. De szerintem ő még mindig haragszik RÁM! Van egy másik lány az osztályban aki nagyon nyomult rá már régebb is. Idáig ő mindig leoltotta vagy kicikizte ha elkezdte, de ez a csaj sokkal rámenősebb mint én, pedig talán népszerűségben én vagyok feljebb (én speciel butának tartom és kicsit túl érzelgősnek, de sokkal jobban tud nyitni mások problémáira mint én :() Egy szó mint száz mostanában nem utasítja el tőből a közeledését, és engem megesz a sárga irigység! Annyit még tudni kell hogy ez a srác az iskolában is meg az osztályban is a legmenőbbek közé tartozik, kicsit egoista, és okos is, a lányok többségét ribancnak tartja(?) (ezt csak azért gondolom, mert nincs olyan lány ismerősünk akire ne mondta volna, kivéve engem, bár mostanában ki tudja) Szerintetek szeret?

2012. jún. 13. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Csak most vissza adja neked, amit tőled kapott.

Esetleg beszélj egy barátjával, ha vele nem is mersz - amit megértek. Hátha a közvetítésével tiszta vizet tudtok önteni a pohárba. Vagy beszélj, kérj segítséget az anyukájától. Az talán még jobb ötlet.

2012. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
rövidebben nem lehetett volna leírni...
2012. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem mert akkor használhatatlan lenne az a két válasz is amit kapok :) De ő kezdte azokkal a ribancokkal az egészet.
2012. jún. 13. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem merte a te nevedet kirakni, mert akkor gondolta, h te rájössz. Vagy kigúnyolják. Próbálj ilyenkor az ő fejével gondolkozni. :)
2012. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!