Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Elmondanátok a...

Kismamák! Elmondanátok a véleményeteket? Tanácsra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
A második babánkat várjuk a férjemmel, még meglehetősen az elején vagyok, a 8. hétben járok. A múlt héten kerestem fel a nőgyógyászomat, akinél a kislányomat szültem, és hát elég negatív tapasztalattal lettem gazdagabb. Egyrészt, láttam rajta, hogy mintha nem annyira fogadott volna szívesen, olyan furcsa volt. Válaszolt néhány kérdésemre, de például meg sem említette, hogy milyen vitaminra lehet szükségem, a folsavat sem!!!, nem is írt fel egyáltalán folsavat (pedig tudom, hogy ilyenkor azért szokás). Nem kérdezte, hogy van e valami panaszom, nem számította ki a születés várható időpontját sem ( az oké, hogy én magam kiszámoltam, de ezt nem közöltem vele).Stb. Nem értem, mi történhetett? Oké, hogy viszonylag fiatal vagyok, 22 éves, de van már egy diplomám, a férjem 31, jó állása van, jó keresettel, szóval nem felelőtlenül válaltunk még egy gyereket. Arra tudok még esetleg gondolni, hogy keveselte a szülésért kapott pénzt, DE nem határozott meg összeget, így annyit adtunk, amennyit tudtunk, 30e ft-ot. Szerintetek váltsak orvost? Ha igen, kit ajánlanátok? Szegeden!
2012. ápr. 6. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Én nem szegedi vagyok, így orvost nem tudok javasolni. De ha ilyen ez a doki, akkor igen, válts, ennél komolyabban kellett volna vennie.

Jó babavárást!

2012. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Már bocsáss meg, a 30 000 elegendő. Szerintem szimplán unja a munkáját...

Igen, válts orvost.

2012. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
szerintem is elég pénzt adtál.Beleunt a melóba lehet,vagy rossz napja volt,de nem szabadott volna hanyagnak lennie.Ha gondolod menj még egyszer hozzá és ha akkor is ilyen akkor hagyd ott.
2012. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Disi ***** válasza:
71%

Szia! Én is Szegeden szültem. Dr. Molnár G. Bélához jártam a terhesség alatt és végül nála is szültem, igaz császárral. Nekem is úgy ajánlották, nagyon meg voltam vele elégedve, nagyon kedves volt, és szerintem arany keze van.

Nem igazán értem a dokidat, hisz gondolom az előző terhességed alatt is elég pénzt hagytál ott, örülhetne neki, hogy most is őt választod. Ha a szülésre nem mondott összeget, akkor örüljön neki, hogy kapott.

2012. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kicsit túlreagálod. Legalábbis az én orvosom se tette meg ezeket, amiket te hiányolsz, nekem eszembe sem jutott ezen fennakadni. Folsavhoz nem kell recept, azt meg nyilván kinézte belőled, hogy ki tudod számolni a szülés időpontját :) Ráadásul mivel a második babádat várod, már tapasztalt vagy, lehet, hogy azt gondolta hogy nincs szükséged ezekre az infokra.
2012. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát ennél még az SZTK-s dokim is figyelmesebb volt. Mondjuk vitaminról meg folsavról ő sem beszélt, igazából ezeket vény nélkül megveheted a patikában. A terminus végét nekem a 12 hetes uh után számolta ki. Nem tudom, hogy az első terhességednél hogy csinálta. Ha úgy érzed, hogy furcsa, nem végzi szívesen a munkáját, akkor menjél másikhoz.
2012. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Az orvos is emnerből van, neki is lehet rossz napja. Neked pedig van kicsi szád, h rákérdezz, ha vmit elfelejt. Nem kell itéletet hozni az első alkalom után, ha egyébként előző babádnál meg voltál vele elégedve.
2012. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel vaslószínű emlékezett rád így tudja hogy 2. baba és hogy te tudod hogy milyen vitamint kell szedned. A szülés időpontját nekem sem mondta egyszer sem a doki, de az uh-s papíron rajta volt.
2012. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Jaj ugyanígy jártam én is, szintén Szegeden! Évek óta jártam ugyanahhoz az orvoshoz, nála is szültem a lányomat, a tenyerén hordozott:) Most újra várandós vagyok, az elején még normális volt aztán (mivel én kicsit túlaggódós vagyok) néha úgy éreztem, hogy a kérdéseimmel és a kéréseimmel már kezdek az agyára menni. Nem volt velem kedves, nem kaptam azt tőle amit évek óta megszoktam. Barátságtalan volt és meg is jegyezte finoman, hogy kicsit "elege van" abból, hogy mindig mindenből problémázok és hozzá rohanok.

Na teljesen magam alá kerültem, én is elgondolkodtam a doki váltáson.


Aztán pár hete voltam nála, és a régi kedvességgel és türelemmel fogadott! Beszélgettünk és elmondta, hogy iszonyú sok a munkája, óriási a nyomás rajta és olyan már mint egy zombi.Rengeteg beteg, rengeteg műtét...


Úgyhogy a te dokidnál is csak erről lehet szó szerintem. Nem kell túlreagálni:)


Boldog babavárást!


13 hónapos kislány anyukája+ 17 hetes kismama

2012. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Lehet,hogy rossz napja volt!?

Legközelebbi látogatásnál majd meglátod,hogy hogy viselkedik,és akkor majd eldöntöd,hogy akarsz e orvost váltani!

2012. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!