Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,és van egy nagyon távoli unokatesóm(nem vérszerinti)aki nagyon tetszik nekem és neki is én.Teljesen egyértelmű hogy mindketten akarjuk egymást és ezt tudjuk is egymásról,de nem merünk lépni mert nagy köztünk a távolság.Úgy érzem hogy első látásra bele szerettem,bár nem tudom menyire igaz mert még nem voltam szerelmes.Folyton ő jár a fejembe.Róla álmodok nagyon sokat hiába nem akarok rá gondolni.Érzem hogy mi együt leszünk de olyan lehetségtelenek tünik.Már egy éve várok rá.El akartam felejteni,de nem sikerűlt.Lehetett volna barátom nem egyszer de én nem foglalkoztam senkivel mert csak ő jár az eszembe.Most akkor ez szerelem?Mégis mit kéne tennem? Nem tudok róla lemondani,ez mostmár kezd betegessé válni.Bocs hogy ilyen hosszú lett.
2012. aug. 4. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

miért nem jöttök össze? az én barátom német és semmi gond nem volt a távolsággal. sokat beszéltünk és szeretjük egymást. a távolság miatt ne aggódj!!

17L

2012. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A távolság szerintem sem akadály. Hajrá! :)
2012. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is vérszerinti, de akkor is a rokonod. gondolkozz már el ember! A következő pasid meg már a fiad lesz, vagy mi? Szüleid mit szólnak hozzá? fogadjunk el se mondtad nekik, merthogy mit mondanának,ha tudnák, hogy a rokonodra vagy ráizgulva...
2012. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vér szerinti. Szóval a tabuságnak semmi reális indoka nincs.

A fia vér szerinti rokona.

Gondolkozni tényleg nem árt, de úgy vélem, elsősorban nem a kérdező van rászorulva...

2012. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!