Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Olyan rossz már.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Olyan rossz már.

Figyelt kérdés

Tudom, még fiatal vagyok. Ezeket a válaszokat most hagyjuk.

Nekem még nem volt pasim és eddig nem is nagyon érdekelt a dolog, de mostanában elkezdett érdekelni. A legtöbb velem egykorú lánynak már van/volt, én meg még azt sem tudom, hogy milyen. Engem csak a szerencsétlenek találnak meg, akikkel akkor sem jönnék össze ha utolsó pasik lennének a földön. Akik jól néznek ki és egy kicsit is hasonló a stílusunk, ízlésünk azoknak van barátnője vagy egyáltalán nem is beszélünk. Pedig nem hiszem el, hogy ennyire csúnya lennék. Tőlem csúnyábbaknak is van barátjuk, akkor nekem miért nincs? Persze nem azt akarom, hogy 20 éves koromra legyen 50 barátom, ami amúgy lehetetlen nálam. Nekem miért nem lehet barátom?

15/L


2012. aug. 5. 00:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Főleg úgy, hogy a külső nem annyira fontos!
2012. aug. 5. 00:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy.És a nálad csúnyábbak beérik az átlagos kategóriás pasikkal is azért van nekik barátjuk
2012. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

LOL írod hogy a külső nem annyira fontos.Akkor ez mi?


"Akik jól néznek ki és egy kicsit is hasonló a stílusunk, ízlésünk azoknak van barátnője vagy egyáltalán nem is beszélünk. "


Annyira szánalmas vagy,nem csodálom hogy nem kellesz senkinek!

2012. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam... :D


Szóval akik nekem tetszenek (ezalatt nem a full kigyúrt, babaarcú, pénzes, hibátlan pasikra gondolok akikre buknak a csajok) azoknak van.


A szerencsétlen alatt pedig azt értem, hogy egy kicsit fura, analfabéta, koszos, idegesítő ember.

2012. aug. 5. 00:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy ha ennyi idősen nincs pasid az baj, de azért általában, ilyenkorra mindenkinek volt már akár egy egyhetes kis múló kapcsolata, és az h nincs pasid, lehet h a te hibás is részben,mert a leírásod alapján nem tudod pontosan h mit akarsz
2012. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert neked egyértelműen csak a külső számít. Gratulálok... remélem később kinövöd, különben boldogtalan leszel.
2012. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol szoktál ismerkedni?
2012. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ne haragudj,nem kötözködésből,de rossza hozzáállásod!

Nem így kell ezt. Akivel jól érzed magad adj neki egy esélyt ne azt nézd,hogy mennyire menő meg stb. Persze,ha egynesen undorosz tőle akkor az gáz viszont. Kicsit vegyél vissza ebből a stílusból.

2012. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy nézel ki?
2012. aug. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy nappal kellett volna kiírni. Nem akartam magyarázkodni de ennek a kérdésnek már úgyis mind1.


Azt, hogy jól néz ki azt úgy értettem, hogy nekem tetszik. De olyan sincs a közelemben aki csúnya vagy mielőtt belekötnétek, nem túl helyes, de jófej. Pontosan tudom, hogy milyen az ha valaki csak a külsőt nézi mert régebben már én is jártam úgy.

2012. aug. 5. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!