Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csak akkor keres, ha iszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak akkor keres, ha iszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,aki nallam idossebb par 7evvel.Regen sokat beszeltunk,le is fekudtunk 2x,utanna meg kereset parszor.Amig kavartunk,mindig keresett mindennap beszeltunk ,mindig mondta,h fontos vagyok neki,meg ,egy lannyal sem volt igy meg.Nekem akkor volt baratommezt o tudta,akarta is h hadjam el.Mikor meg tettem,akkor nem keresett mar,egyaltalan nem beszeltunk.Most ,h vissza mentem a baratomhoz ujbol keres,de csak 7vegen es ,ha reszeg.
2012. aug. 5. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

ribi és hülye is vagy, helyesen sem tudsz írni...

legrosszabb kombo.

2012. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy pár 7 év az 14 év. vagy van valami gubanc a logikámban?
2012. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
veletlen irtam oda a 7est...:S
2012. aug. 5. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Megcsaltad a barátodat vele, el is hagytad miatta.

Szerinted ez mégis mennyire volt bizalomgerjesztő neki? Látta, hogy ha van jobb simán megcsalod azt akivel éppen együtt vagy, meg dobod is, mert akadt jobb. Szórakozik veled és kész. Pont úgy, ahogy te is szórakozol a barátoddal.

2012. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húú, de megérdemled!
2012. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ancsikaaa1234 válasza:
hová süllyed még ez a világ???az ilyen nökben semmi önbecsület nincs?miért nem hagytad el barátod azelött mielött kufircba nem kezdél?szánalmas hogy ezt még itt ki is mered irni!!!
2012. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!