Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretne? Miért keres és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne? Miért keres és mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3-4 hónapja megismertem egy pasit a neten. Teljesen véletlenül kezdtünk el beszélgetni, de alapból meg volt a közös hullámhossz. Minden remekül alakult, míg rá nem tértünk arra, hogy ki hány éves. Kiderült, hogy 15 év van köztünk és elég nagy távolság is.

Nagyon komoly, határozott, érett pasiról van szó, aki számomra rendkívül vonzó. Karakán, okos és minden, ami kell. Nagyon sokat gondoltam rá, megadtam neki a számom is, de 3-4 hétre eltűnt. Jelentkezett, megint eltűnt és így tovább. 1 hónap ki is maradt, kezdtem elfelejteni, ám újra felbukkant. Azt állítja sokat gondol rám és vele ilyen még nem történt, hogy egy idegenre ennyire vágyna. Ott tartunk most, hogy gondoljuk át a dolgot, akarjuk-e új szintre emelni a kapcsolatot. Magyarán akarunk-e találkozni. Azóta már egyszer beszéltünk, a találkozó nem került szóba. Hozzam én fel? De milyen szövegkörnyezetben? Nem akarok nyomulni és nagyon elbizonytalanít azzal, hogy Ő valójában mit is akar.

Tömören a kérdés:

Érdemes vele foglalkozni? Felhozzam azt, hogy találkozzunk?

üdv. 17/L


2012. júl. 30. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megakar fektetni, nem hiszem, hogy más lenne a dologban. Én biztos nem hívnám fel.
2012. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem mit akarna egy 17 évestől látszik még te nem vagy érett...csak arra kellesz neki ezért ha kedve van jelentkezik a tipikus duma meg gondol rád persze persze...


ha hív ne vedd fel, majd idővel túlteszed magad rajta

amugy szüleid is megengedik neked biztos ezt...

2012. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha azt akarná, már rég mondta volna, hogy így meg úgy. Tudom, legalábbis érzem, hogy Ő nem olyan.
2012. júl. 30. 14:22
 4/13 A kérdező kommentje:

Ügyes vagy, ha pár sorból leszűrted, hogy milyen vagyok.

A szüleim tudnak arról, hogy beszélek vele.

2012. júl. 30. 14:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem fogja neked ezt elmondani, ezt majd megtapasztald, miután párszor együtt voltatok, és soha többé nem fogod látni. Az rosszabb lesz, de bele nem szólok.
2012. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

igen kis naív vagy..grat a szüleidnek


mellesleg én csak jót akarok neked gondolkozz már el ezen ennyi kor különbség mi van ha azt mondja tegyük fel pár hónapra egy gyerek jön akkor mit csinálsz? vagy nem védekeztek mert ő nem akar? akkor mi van?

keress a korodhoz illő pasikat, tudom nem könnyű de próba cseresznye


az egész életed tönkreteheti ha hosszú távon is gondolkozunk...jó nem azt mondom én tökéletes vagyok ,de ha rám hallgatsz tanácsként akkor maximum barátként tekinthetsz rá jobbesetben vagy szóba sem állsz vele, lehet választani!

2012. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Attól, hogy találkozunk lefeküdni nem fogok vele. Gondolkozni azért tudok, attól függetlenül, hogy ilyen fiatal vagyok. Ha komolyan csak fektetni akarna, akkor sürgetné a dolgot, nem?
2012. júl. 30. 14:29
 8/13 anonim ***** válasza:

nem teljesen először befűz aztán idővel pár hétre mondjuk többet akar és akkor vagy belemész vagy nem...

téma lezárva én több tanácsot nem adok azt csinálsz amit akarsz...én csak segíteni akartam hogy ne törje össze a szived de majd megtapasztalod nem érdekel..

2012. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem minden pasi ilyen..ennyi erővel a korombeliek is ezt csinálják.
2012. júl. 30. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
jóvan mondtam azt csinálsz amit akarsz...te életed
2012. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!