Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító ha szép a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító ha szép a lány de előnytelen az orra?

Figyelt kérdés
képet nem akarok kitenni, de arcra szép vagyok (középhosszú barna haj, kék szem, nem hulla fehér de nem is nagyon barna bőr, vékony vagyok sajnos [nem anorexiásan, de nincs rajtam túlsúly, bár evések után megnő a hasam:D]) profilból szép arcom van de az orrom olyan előnytelen. oldalról meg főleg. mindenképp akarok majd orrplasztikát, de az még várat magára pár évet. amúgy 17éves vagyok.
2012. aug. 5. 23:42
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
hm köszönöm:) csak látod, olyan naaaagy:( még így elölről is, hát még oldalról:D
2012. aug. 6. 00:11
 22/50 anonim ***** válasza:

elhinném neked, ha látnám.

lesz kép, vagy mehetek aludni?

2012. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
küldenék, de hogy kell? ha rámegyek, hogy privát üzenet, oda nem tudok képet beilleszteni
2012. aug. 6. 00:17
 24/50 anonim ***** válasza:
ctrl+c ctrl+v próbáld meg...mekem is küldj akkor!
2012. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
ugyan úgy, mint ahogy ide is belinkelted. vagy nincs feltöltve? küldjek e-mail címet privátban?
2012. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim válasza:

Szerintem nemrossz. :D Bár priviben érdekelne a kép. Az oldal profilodról is tudnál küldeni egy képet?

Amúgy megszóltak érte, vagy csak szerinted nagy?

2012. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
küldjetek akkor emailt légyszi és arra elküldöm.:) a másolásos-beillesztésest már próbáltam de nem engedi:)
2012. aug. 6. 00:20
 28/50 anonim ***** válasza:

linket nem enged bemásolni?

már kaptam pedig privátban képet.

2012. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
oldalnézetből nincs képem, nem szóltak meg érte amúgy, csak hát látom magamon, hogy mekkora:D tényleg nagy:(
2012. aug. 6. 00:21
 30/50 A kérdező kommentje:
még nem küldtem senkinek képet.most kaptam egy emailt arra küldöm 1pill:)
2012. aug. 6. 00:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!