Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító ha szép a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító ha szép a lány de előnytelen az orra?

Figyelt kérdés
képet nem akarok kitenni, de arcra szép vagyok (középhosszú barna haj, kék szem, nem hulla fehér de nem is nagyon barna bőr, vékony vagyok sajnos [nem anorexiásan, de nincs rajtam túlsúly, bár evések után megnő a hasam:D]) profilból szép arcom van de az orrom olyan előnytelen. oldalról meg főleg. mindenképp akarok majd orrplasztikát, de az még várat magára pár évet. amúgy 17éves vagyok.
2012. aug. 5. 23:42
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Hát pedig oldalnézetből kéne mert így az ég világon semmi gond nincs vele:D

De gyanítom hogy oldalról sincs:)

2012. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
naakkor a képet még megvárom
2012. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
küldj akkor egy emailt és küldöm a képet.:)
2012. aug. 6. 00:26
 34/50 A kérdező kommentje:
hát aranyos vagy:) de nézd meg az arcom úgy, ha letakarod az orrom. sokkal másabb:)
2012. aug. 6. 00:27
 35/50 Mókusgyilkos ***** válasza:

nah kicsit le maradtam:

mire jutottunk? amúgy privátba a kép linkjét tudod elküldeni ugyan így mint itt nem magát a képet.


am így kisatírozva nincs ezzel semmi baj.

2012. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

szerintem nincs semmi baj az orroddal. az összkép jó, nem véletlenül nem kapsz negatív kritikát. szép az arcod is, de muszály meghegyeznem, hogy az a kis golyó a szád szélén engem sokkal jobban zavarna, mint az orrod. na de hát ízlések és pofonok.

az orrodhoz kár lenne hozzányúlni, inkább maadjon természetes, mint megműtik, neked jobban tetszik, de elveszíti az arcod a természetes hatását.

2012. aug. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
ez jogos, de már úgy csináltuk, hogy küldtek levélbe egy emailt és elvileg elküldtem rá a képet:)
2012. aug. 6. 00:31
 38/50 anonim ***** válasza:
igen, megkapam a képet és reagáltam is rá.
2012. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
annyira aranyosak vagytok, tényleg. köszönöm mindenkinek.:) alig mertem feltenni a kérdést, szoktam olvasgatni a kommenteket, teljesen abba a hitbe voltam, hogy le leszek szólva. ez most a 'szigorú' gyakorisoktól olyan jól esik, áááá:) köszönöm mégegyszer.:) a piercingen gondolkodtam amúgy, hogy kiszedem, csak már úgy hozzám nőtt, mikor cserélem a golyót, és épp nincs benne semmi, már akkor tök másnak látom az arcom:D
2012. aug. 6. 00:34
 40/50 anonim ***** válasza:
az már a te dolgod, ha érdeklődnek utánad olyan fiúk, akik téged is érdekelnek, akkor kár lenne változtatni.
2012. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!