Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA a rut kiskacsa senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a rut kiskacsa senkinek sem kellett akkor most miert akarja mindenki a bombanot?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, 2 evig kulfoldon dolgoztam, lefogytam 20 kgt, megnovesztettem a hajam, sikeres vagyok adok a megjelenesemre, kb hetente 3-4x napi egy orat konditerembe toltok.Hazatertem. Honnan tudjam hogy kiben bizhatok?Az emberek dobenettel neznek ram...mindig en voltak a kis duci lany akinek bar szep az arcocskaja senkinek sem kell es rengeteget bantottak emiatt. Kulfoldon volt tobb kapcsolatom is ami kulonbozo okobol tonkrement.Viszont hirtelen olyanok kezdenek erdeklodni irantam akik azok elott ram sem neztek....pedig en ugyanaz maradtam, barmilyen jol is nezek ki orokke elegedetlen leszek magammal a sok serelem miatt. Jo lenne egy tars, egy barat, de hirtelen mar azt sem tudom kiben bizhatok.Nem akarom hogy kihasznaljanak. Adjatok tanacsot!Miert itelkeznek az emberek ennyire akulso alapjan...miert kell bantani a kover gyerekeket...lehet egy par ev mulva a legjobb pasik es csajok lesznek viszont egy egesz lelkivilagot kepesek tonkretenni ezzel az emberek.?
2009. júl. 19. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az emberek felszínesek! mikor én nagyon vékony voltam minden ujjamra találtam volna pasit. Most meghíztam, de nem mondanám, h kövér vagyok, de van rajtam pár kiló, már a kutyának sem kellek...
2009. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azokkal fogalalkozz inkabb akik regen is ugy ahogy radneztek..
2009. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jah, pedig ugyanaz az ember maradtam... Nem lettem butább, sem bunkóbb se más. Én sem értem...
2009. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy nem jó ötet, de én azt csinálnám a helyedben, hogy egy társkereső oldalon fotó nélkül regisztrálnék, és a bemutatkozó részt tölteném ki, de csupa belső tulajdonsággal. aztán elkezdessz beszélgetni, levelezni azzal, aki "látatlanban is ír neked" aztán megismered te is amennyire lehet levelezés alapján, és amikor találkoztok, tudhatod, hogy nem külsőségeket akar, hanem a gondolataid, lelked, szavaid érdeklik. De csak egy ötlet, lehet nem is olyan jó. Amúgy próbálj bízni az emberekben. Én nem vagyok bombanő, sőt...:( de mondjuk nálam vallási okokból, mert katolikus vagyok, onnan tudnám, hogy nem a külsőm szeretik csak,mert azt mondanám, hogy én várnék a szexel a házasság utánig. Vagy esetleg mondhatnád, hogy neked ehhez idő kell, így kiszűrheted, abból, hogy ki mennyit hajlandó várni, hogy mi a fontos neki.
2009. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a valasz nagyon tetszett koszonom
2009. júl. 19. 21:05
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg örülj, hogy végre jól nézel ki. A fölösleges testsúly nem csak, hogy visszataszító, de egészségtelen is! Beletörődés helyett ott a sport és az egészséges diéta, amihez viszont kitartás és erő kell.
2009. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó válaszoló elmehet melegebb éghajlatra, a kérdező nem erre volt kíváncsi és pont az ilyen emberekben nem bízik mint te...

ami meg a kérdést illeti: hogyha a lakóhelyedről, ismeretségi körödből szeretnél párt választani, akkor mindenféle képpen azokkal állj le akik régebben is magadért szerettek; és szerintem is jó ötlet a párkereső oldalas, sok sikert és légy boldog :)

2009. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Hogy miért? Mert csinos lettél... hogy mit tegyél előzd meg hogy kihasználjanak használd ki Te őket aztán ha találsz valakit akit érdemesnek gondolsz rá megnyílhatsz előtte (lehet hogy nagy hülyeséget írtam de erre gondoltam először)
2009. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, nehéz lehet a helyzeted. Belegondoltam, hogy jómagam sem tudnék mit kezdeni ilyen szituációban. Talán annyit tudnék ajánlani, hogy sok-sok odafigyeléssel szűrd az ilyen embereket. Legyél picit gyanakvóbb, de ne ess túlzásba. Mellesleg ma a csontsoványság megy mindenhol a tv-ben, így aki jobban hasonlít az emberek által kigondolt ideálhoz, az keresettebb lesz. A lelki világról meg annyit, hogy sokan vannak azok is, akit nem a súlya miatt cikiztek, hanem pl: magasság, fogszabályzó, szemüveg..stb. Ezért is szokták azt mondani, hogy a gyerekek a legkegyetlenebbek, mert nem érzik a sértéseik súlyát, és nem gondolnak bele, hogy szegény gyerek nem tehet róla. Sajnos ezen csak a szülői nevelés, és a személyes intelligencia segíthet. A bunkóbjai úgyis ezt fogják csinálni, hiába nevelik meg őket.
2009. júl. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akik régebb sértegettek, nagyon megbántottak, azokkal most se állj szóba. az eddig semlegesek kaphatnak még lehetőséget sztem=)
2009. júl. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!