Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hosszú hajú srácok bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszú hajú srácok bejönnek a jó csajoknak is? ( Nem valami nyomi hanem aki tud öltözködni )

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki imádja a hosszú hajat, van aki utálja. Amúgy arctól és magasságtól függ.
2012. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem jönnek be a hosszú hajú srácok. (állítólag jó csaj vagyok) De hidd el, hogy ez nem a hajadon múlik. A kopasz pasik sem jönnek be, mégis beleszerettem egy kopasz srácba 2 éve és azóta is imádom.

Egy barátnőm amúgy kifejezetten odavan a hosszú hajú srácokért. Szóval ízlés kérdése.

2012. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú haj egy srácon önmagában nagyon vonzó.
2012. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha szép arca van, akkor még nyerő is ;)
2012. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez nálam egyéniségfüggő..

Eddig nem voltam oda értük, de nem is utáltam őket..olyan "nekem aztán mindegy..semleges" kategória volt számomra..

De úgy voltam vele, hogy eddig csak olyanokat láttam akiknek jobban állt volna a rövid..


Aztán nem rég láttam egy srácot akinek hosszú, becopfozott haja volt és kétoldalt le volt nyírva..a haja alapvetően "megrémisztett" és azt gondoltam, hogy nem előnyös neki..de aztán megláttam a kedves arcát..és valahogy hozzá, az arcához, a stílusához nagyon passzolt:)


Szóval kinek-mi szerintem:)

2012. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
tudodszerintem ne számít hgy nézki a fiú inkább hogy mi van belül mert ha jól nézki és még is barom akkor mehet de ha fordítva h nem foglalkozik a stílusával meg ilyesmi és normális lehet vele beszélni az jobb....És nekem nem minden srác jön be főleg ha selyem buz*i
2012. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem nem jön be. A fiúknak legyen rövid hajuk. De az se mindegy, hogy milyen hosszú, tehát...
2012. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Én például inkább a kopasz pasikra bukok, de már tetszett hosszú hajú srác is.
2012. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!