Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok elég jó neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés

Nem értem. Fél évig voltunk együtt a barátommal, minden szép volt és jó, majd hirtelen, szinte egyik hétről a másikra szakított mondván hogy nem szeret. Mégis miben nem voltam neki jó?

A külsőmmel nincs gond, bár én nem tartom magam szépnek de a környezetem annak tart, pl. eleinte a haverjai is kérdezgették hogy mégis hogy tudott összeszedni egy ilyen jó csajt stb..jól esett ezt hallani az meg főleg jól esett hogy ő is mindig mondta hogy szép vagyok. :)

A fél év alatt nagyon ritkán volt hogy bunkó lett volna valamiben de azért volt rá példa, egyetlen egy alkalmat sem tudok mondani amikor hisztiztem volna vagy kiakadtam volna bármin is. Soha nem vártam el hogy kitalálja a gondolataimat, mindig megmondtam mit szeretnék. Nem telepedtem rá túlságosan napi 1x beszéltünk és hetente 3x találkoztunk, a többin általában haverjaival meg családjával volt. Az ágyban is megtettem neki mindent amit tőlem kitelt. Néha megleptem apróságokkal (vacsora, süti, szexi játékok, masszás stb.) Sokszor hisztizett felesleges dolgokon de ezt sose vágtam a fejéhez csak meghallgattam megnyugtattam megszeretgettem utána elmondtam neki hogy ez egyáltalán nem olyan dolog mi el kéne hogy vegye a kedvét. Én szinte egy alkalmat sem tudok mondani amikor felesleges dolgokon hisztiztem volna neki...


Én nem értem mit rontottam el.....biztos hogy az én hibám hogy valamiben mégse voltam olyan mint szerette volna..de nem tudom hogy mi vagy hogy mégis miért volt kevés amit neki nyújtottam..


2012. aug. 6. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tudott beléd szeretni, ezt nem tudjuk annyira irányítani. Te sem tehetsz róla. Majd jön valaki, aki megérdemel :)
2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, de mi honnan tudjuk? A kezem összetenném egy olyan barátnőért, mint te. Mindenesetre próbáld meg kiheverni. Lehet talált mást. 19/F
2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben nincs logika. Nem attól fognak akarni, hogy te tökéletes vagy. Ezen kívül: kinek mi a tökéletes? Mindenkinek más az ízlése. És a kapcsolatban 2 ember van, hiába vagy tökéletes ha ő nem. Szóval elég nagy butaság azt hinni, hogy a te hibád. Senki hibája. Már nem akar veled lenni, nem szeret stb. Ez nagyon rossz tud lenni, de bárkivel bármikor megeshet.
2012. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak rossz érzés hogy ez tőlem tényleg a maximum amit nyújtani tudok valakinek....enné több én nem vagyok...és még ez se volt elég, és fogalmam sincs hogy ha neki nem másnak miért lenne ez elég...azt meg nem akarom hogy valaki csak beérje velem :(
2012. aug. 6. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Figy valakiben vagy kirobbantod a szikrát, a szenvedélyt és a vonzalmat, vagy nem.

Te nem perpill.

Tökmindegy mennyire vagy tökéletes. Nem a te hibád.

21L

2012. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad komolyabbnak és felelősségteljesebbnek lenned egy fiúnál a kapcsolatban, igenis ki kell csapni a hisztit. Különben az fogja hinni hogy nem tud rád hatni, és hogy nem is olyan fontos neked. Bár igazából ha te mindig közlöd azért vele a magadét akkor onnan vehetné a lapot. Túl éretlen volt még a kettőtök dolgához. Hány évesek vagytok?
2012. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért tehette, mondjuk én mindent megadnék egy lányért, aki úgy szeret, ahogy vagyok. Nem tudom, hogy egyesek miért nem tudják értékelni azt, ami van nekik.
2012. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindig mondtam ha volt valami bajom de sose hisztiként állítottam be csak úgy normálisan, bármennyire is ideges voltam...ezek szerint kellett volna egy kis hiszti?

mindketten 17 évesek vagyunk

2012. aug. 7. 09:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha a kevesebb több. Lehet, hogy a te maximumod neki már túl sok volt.
2012. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!