Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam egy "ajánlatot" egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy "ajánlatot" egyik barátomtól. A gond csak az, hogy nem tudja, mennyire örülök én ennek. Mit csináljak? [meleg téma]

Figyelt kérdés

Nem nagyon bírok elaludni, folyton ezen kattog az agyam, szóval muszáj megkérdeznem, hogy mit csináljak. Bár ilyenkor nem hiszem h túl sok választ kapok, de nembaj :)

Tudni kell rólam, hogy biszex vagyok. Bár nemrég pont egy lánnyal kavartam, de ez most lényegtelen a történet szempontjából.


Tehát... ma találkoztunk néhány haverommal estefelé és elmentünk iszogatni meg beszélgetni, na meg ökörködni egy nagyot:) Egyik haverom busszal ment haza, én meg mivel arrafelé lakok, elkísértem a megállóig, közben dumáltunk.

Holnap hivatalosak vagyunk egy bulira és megkérdezte, hogy nálam aludhat-e majd, nem szívesen várná meg a kora reggeli vonatot. Mondtam h persze, csak nyugodtan. Aztán valahogy elcsendesedett, meg totál megváltozott az arckifejezése, nekem pedig ötletem se volt, hogy mi a baja. Amikor rákérdeztem, először nem mondott semmit, csak a fejét rázta. Aztán valahogy kibökte, hogy ő szívesen kipróbálná fiúval. Szerintem kicsit sok lehetett nála az az iszogatás, vagy nem tudom mire vélni, hogy ilyen lazán benyögte ezt.


Ezután én nem tudtam megszólalni :D Mindig is helyesnek, jó pasinak tartottam.. és persze tabunak. Látta h nem igazán jutok szóhoz, így elkezdte hadarni, hogy nagyon sajnálja h ezt ilyen nyersen közölte velem és h ne haragudjak, pillanatnyi elmebaj stb... Mondtam, hogy nincs gond, csak meglepett, meg persze érdekelne h ezt miért velem közölte. Erre még a lámpafénynél is látszott, hogy mennyire elvörösödött :) Mondta h már régóta ez járt a fejében, és igazából ő se tudja miért, de rám gondolt... hogyha lenne lehetősége, velem próbálná ki.


Ritka pillanatok közé tartozik, amikor hirtelen nem tudom mit is mondjak, de ez most az volt. Örültem is egyben, mert hogy rám gondolt, én lennék neki az első.. aztán az is eszembe jutott h ő nem is tudja rólam, vagy lehet sejti, mivel ki merte mondani.. De nem nagyon tudtam, mit és hogyan reagáljak.

Ő is észrevette h jár az agyam, meg azt is hogy tulajdonképpen nem kaptam fel a vizet és küldtem el a francba, szóval ez picit megnyugtatta. Mondta h ne haragudjak, csak gondoljam át nyugodtan, ha esetleg én is kíváncsi lennék....

Aztán jött a busz és elköszöntünk.


Na most.. szerintetek mit csináljak? Elmondjam neki h biszex vagyok? (Csak 1-2 emberke tudja, nem akarom világgá kürtölni, meg amúgy is ritkán szokott rámjönni. De most nagyon :))

Azon is agyalok, hogy mi van ha tényleg csak sima kíváncsiság ez neki. Utána meg mintha mi se történt volna.. Én azt lehet nem bírnám ki :\


Szóval fogalmam sincs, mit csináljak... Gondolom holnap estig kéne kitalálnom, úgy lenne aktuális, nem? Ti mit gondoltok erről?

Bocs, hogy ennyire hosszú lett. A türelmet és a normális válaszokat előre is köszönöm :)


19/F



2012. aug. 7. 01:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez a sztori nem aranyos vagy édes, hanem az eltévedt és eltorzult erkölcsű fiatalság újabb szomorú példája.


Ma, amikor hazafelé sétáltam, az egyik környékünkbeli házból pancsolás hangját hallottam, illetve gyerekzsivalyt. Odanéztem, és láttam, hogy egy 5-6 éves kiskiúcska és a nagypapája játszanak a kerti gumimedencében. Nagy nevetések, "hórukk", "hórukk", aztán a kisfiú azt mondja: "Szeretlek, Tata!". Nem hollywoodiasan, hanem őszintén és a maga egyszerűségében csodálatosan.

Ez volt édes, ez az aranyos.

2012. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
kinek mi...
2012. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%
19:10, a kettő nem zárja ki egymást.
2012. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14%

nálam igen, ezért írtam, hogy "szerintem", és szerintem szörnyű az is, hogy egyesek szerint ez az édes, illetve egy ilyen történet (miszerint egy fiú csak úgy le akar feküdni egy másik fiúval, se szerelem, se semmi) is édes.

Ha egy lánnyal akarna csak úgy lefeküdni ottalvás ürügyén, akkor is azt mondanám, nem édes.

2012. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
Így nemektől függetlenítve már jobban hangzik. Bár nekem azzal sincs bajom, ha két ember csak úgy le akar feküdni egymással.
2012. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%

Hát de most, haverok és kiakarják egymással próbálni.Ez tök cuki.

Kérdező majd írd meg mi történt.

2012. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
Majd írd meg mi lett:) 16/F bisex
2012. aug. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
64%
Szia! Tudom, hogy már elévült a dolog, de én is ugyanazt tudom mondani amit az elöltem szólok. Várd meg mit fog majd mondani és, ha úgy alakulnak, a dolgok mond el neki, hogy biszex vagy. Tudom, hogy a barátok közti szex/szerelem elég necces dolog és megértem az ez iránti félelmedet, de én még azt is el tudom képzelni, hogy azért neked "ajánlotta" fel ezt (és azért ilyen nyersen) mert titkon szerelmes beléd és így akart közelebb kerülni hozzád. De ezt ne vedd kézpénznek,(meg ha így is van akkor biztos nem gondolta meg, mert az után csak rosszam lenne)Egyebén ez szerintem is édes ♥. Remélem minden jól alakul(t)! Tudom, hogy nem kérhetünk meg rá, de szerintem sok mindenkit érdekel, hogy mi történt. =) 15/L biszex
2012. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 kovpet ***** válasza:
54%
Mi lett végül? :)
2012. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
54%
En nem irtam komit,de mostmar engem is erdekel ,hogy.mi volt.:)
2012. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!