Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha szerelmes vagyok a számítógépembe?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni, belezúgtam a profi felszereltésgű számítógépembe, nem érdekelnek már a nők sem annyira, egész nap kockulok, videótvágok, programnyelveket tanulok, angolul tanulok, filmeket nézek a hatalmas képernyőmön, néha játszok stb. Ez baj? Kinövöm? Vagy mi lesz velem? XD

17/f



2012. aug. 7. 13:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Mármint,hogy utaljátok nekem a pííízt:D
2012. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
XD. Hát, van most 1500 Ft-om, odaadhatom:D
2012. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Nah abból a pénzből szívesen elutaztam volna inkább valahova a párommal.:)
2012. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Sunset


Nagyon kedves vagy, de tartsd csak meg..

:) :D

Majd a kérdező ad, úgyis tele lehet pénzzel ilyen gép után.

2012. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁ ez nem baj, teljesen normális, holnap a mobilodba leszel szerelmes. Csak nehogy féltékenyek legyenek egymásra....
2012. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
A nagyszüleim meghaltak és a lakásuk eladása után én is kaptam egy kis lóvét és abból vettem XD már nem maradt belőle semmi, még vettem egy Samsung Galaxy S II és ennyi volt, tavaly vettem valamikor a gépet is meg a telót is :P
2012. aug. 7. 14:52
 27/36 walk w1th mee ***** válasza:

xDD szakadok a kérdésen és a válaszokon::D:DD

sok kocka összetömörült ide:D

2012. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
a konfigodba én is szerelmes lettem.
2012. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagy a barátnőmbe? Hát t emit szólnál, ha azt mondanám szerelmes vagyok a csajodba? XD
2012. aug. 7. 17:16
 30/36 anonim ***** válasza:
hallod kérdező már a Galaxy S III a menő
2012. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!