Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha szerelmes vagyok a számítógépembe?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni, belezúgtam a profi felszereltésgű számítógépembe, nem érdekelnek már a nők sem annyira, egész nap kockulok, videótvágok, programnyelveket tanulok, angolul tanulok, filmeket nézek a hatalmas képernyőmön, néha játszok stb. Ez baj? Kinövöm? Vagy mi lesz velem? XD

17/f



2012. aug. 7. 13:49
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nem kell az nekem, még az S 2 sem használom ki teljesen.
2012. aug. 7. 17:34
 32/36 anonim ***** válasza:
és melyik lyukábs akarod d*gni?:D
2012. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
vinném a géped, mint cigányok a rezet....
2012. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Függő vagy. Olyan értelemben, mint mások cigi-, alkohol-. drogfüggőek. Szokj le. Vagy legyél olyan zseniális mint Steve Jobs anno.
2012. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
nem gond.. de figyelj hogy rendesen egyél! Ez komoly.. előfordult már kockákal hogy elfelejtkeznek az evésről és emiatt egészségügyi problémáik is adódtak.. egyet személyesen ismerek is..
2012. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
hú... eszek én rendesen, többet is mint amennyit kéne, de nem hízok XD
2012. aug. 9. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!