Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok olyan győri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan győri lányt, akinek egy laza kapcsolat kellene?

Figyelt kérdés
Mintha ebbe a városba minden csaj élete szerelmét keresné esküszöm :O Persze buli k*rvákat találhat párat az ember de hosszú távra laza kapcsolatra csajt nem igazán találtam eddig, pedig pl Bp-en sok ilyenről hallok. Ennyire szerelem párti város lenne? :/

2012. aug. 7. 13:57
 1/6 ladylatex ***** válasza:
78%
semmi köze a városhoz :D valszeg rossz helyen keresgélsz. különben is, ott van rengeteg egyetemista bula, azoknak nagy része tuti adná ezt. minden lány ribi, még ha az ellenkezőjét mutatja is :P
2012. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valószinüleg halvány lila fogalmad sincs a témáról de azért okoskodsz... jó lenne ha olyan szólna hozzá aki tényleg tud is valamit róla. a tippelgetést meg hagyd meg a játékterembe ne itt totózz nekem hogy valszeg ez meg valszeg az...
2012. aug. 7. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Hó hó hó :D Senki nem okoskodik itt max te. Gondold már át. Irreálisak az állításaid. Győrben minden csaj élete szerelmét keresi. Hát hogyne :D

Nem vagyok győri, de laktam már ott, szoktam is oda járni ismerek is győrieket. Hidd el az első válaszoló teljesen tuti tipped adott... Egyébként az értelmesebbje valószínűleg nem megy bele ilyesmibe. Mert nem látja értelmét , a legtöbben olyannal jönnek ténylegesen össze akivel hosszú távra képzelik el. Egyébként én a gimit javasolnám :D (nemtudom hány éves vagy) De nekem is volt már itt bizony olyan barátnőm aki iránt semmit nem éreztem csak fizikai vonzalmat , nem is volt egy észlény de nem is az a party ribizli fajta. Ott még az volt ,hogy "menőség" össze jönni ezzel meg azzal szerintem te is ilyesmire gondolsz. Remélem érthető, sok sikert :D

Aztán úgy is ráunsz erre és te is egy komoly kapcsolatra és szerelemre fogsz vágyni :D

2012. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ladylatex ***** válasza:
háhh, itt leugatod a válaszom, de azért üzenetet írsz h ribi vagyok-e xD nevetséges vagy kisfiú, sajnálom
2012. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ladylatex ***** válasza:
vagy az nem te voltál? ha nem akkor bocs :D bár ettől függetlenül is nevetséges, hogy itt és ilyen formában akarsz partnert találni a mókázásodhoz :D
2012. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem lady-hez nem kell több kommentet fűznöm mindenki láthatja mennyire komolytalan :)
2012. aug. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!